Švenčionys. Kartu pasieksime daugiau

Ataskaitinio susirinkimo dalyviai įdėmiai klausėsi kalbėjusiųjų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Teresa Špakova pasidalijo mintimis iš ataskaitinio susirinkimo.

Į kultūros centre surengtą ataskaitinį susirinkimą draugijos nariai susirinko iš Pabradės, Švenčionėlių, Švenčionių ir Adutiškio. Susirinkimas prasidėjo vokalinio ansamblio „Upelė“ (vadovas Rimantas Ankėnas) pasirodymu. Linksmai ir smagiai skambėjusios jų atliekamos dainos sulaukė gausių aplodismentų, o pasakorė ne vieną privertė kvatoti iki ašarų.

Išsamioje draugijos veiklos ataskaitoje buvo pateikta informacija apie projektinį finansavimą, lėšų panaudojimą, paminėta, kiek Neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo veikloje, kiek paslaugų suteikta neįgaliesiems ir jų šeimos nariams. Taip pat paminėta, kad buvo surengtos sporto žaidynės, kuriose dalyvavo svečiai iš Molėtų, Zarasų, Utenos, Ignalinos, Elektrėnų, Visagino neįgaliųjų draugijų.

Gruodžio mėnesį kartu su kultūros centru surengtas renginys, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai, Lietuvos 100-mečiui ir LND 30-čiui paminėti. Dalyvavome kasmetiniame konkurse „Vilties paukštė“, šventiniame renginyje Talačkoniuose, kitų rajonų sporto žaidynėse.

Susirinkime buvo pateikta ir revizijos komisijos finansinė ataskaita.

Teigiamai ataskaitą įvertino ir sėkmės linkėjo ataskaitiniame susirinkime dalyvavusi Švenčionių rajono vicemerė Violeta Čepukova ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Jakštaitė Rouda. Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnė Liudmila Čeponienė papasakojo apie tai, kaip netapti sukčiavimo auka, tai šiuo metu labai aktualu.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dalyvavo ataskaitiniame susirinkime. Skambinkite, siūlykite, būkite aktyvūs – kartu pasieksime daugiau.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas