Tauragė. Sportas suvienija

Sporto šventėje varžėsi neįgalieji iš įvairių rajonų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Vladislovas Kirkickas pasidalijo sporto šventės įspūdžiais.

Neįgaliesiems svetingame sporto centre „Fortūna“ surengtas didžiausias Tauragės rajone neįgaliųjų sporto renginys. Jame dalyvavo didelis būrys sporto entuziastų. Be vietos neįgaliųjų savo jėgas panoro išbandyti Kazlų Rūdos, Pagėgių, Garliavos, Jurbarko neįgaliųjų draugijų bei Raseinių r. Blinstrubiškių socia­linių globos namų sporto mėgėjai. Pirmą kartą į mūsų sporto varžybas atvyko gausi delegacija iš Kėdainių neįgaliųjų reabilitacijos ir sporto klubo.

Dalyvius pasveikino Tauragės rajono vicemerė V. Eičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja L. Rimkuvienė, kiti rajono savivaldybės atstovai. Įžanginį žodį tarė ir žaidynes atidarė Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas K. Petkus. Tai jo dėka šis renginys tapo tradiciniu ir visų mėgstamu. Jį vedė nepakeičiama mūsų draugijos renginių vedėja D. Norgailienė.

O koks renginys be muzikos ir dainų? Varžybų dalyvius linksmino Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Svaja“ ir jos vadovas A. Šileris.

Varžybos buvo labai smagios ir pilnos sveiko sportinio azarto. Žinoma, prie šaškių, šachmatų lentos didelio azarto neparodysi – čia reikia gero loginio mąstymo ir susikaupimo. Šios rungties laurai atiteko vietos galvočiams: šaškininkui L. Skiriui ir šachmatininkui K. Petrauskui.

Smiginis – neįgaliųjų mėgstamiausia sporto šaka, todėl šioje rungtyje susirinko bene gausiausias būrys sportininkų. Didžiausia sėkmė čia taip pat lydėjo tauragiškius: tarp judančių neįgaliųjų vežimėliu nenugalima buvo K. Liolaitė, o vaikštančių sportininkų grupėje taikliausias buvo J. Kasanavičius.

Kamuoliuko metimo rungtyje moterų grupėje niekas neprilygo jurbarkiškės V. Kripaitienės taiklumui, iš vyrų geriausiai sekėsi pagėgiškiui P. Juodžiui.

Viena iš sunkiausių rungčių – 5 kg sveriančio metalinio bokalo laikymas ištiestoje rankoje. Stipriausia moterimi paskelbta N. Kvietkienė iš Blinstrubiškių, vyrų grupėje nugalėjo kėdainiškis V. Aleinikovas.

Pirmą kartą surengtoje žiedų mėtymo ant taikinių rungtyje taikliausia buvo V. Kripaitienė iš Pagėgių, tarp vyrų niekam nepavyko pralenkti tauragiškio J. Kasanavičiaus. Egzotišką didžiulio bato metimo į pakabintą taikinį rungtį laimėjo Kazlų Rūdos sportininkas A. Skrinskas.

Krepšinio baudas moterų grupėje geriausiai mėtyti sekėsi O. Šulčiūtei iš Kazlų Rūdos, vyrų grupėje taikliausiu pripažintas vietos sportininkas L. Skirius, tarp judančių neįgaliųjų vežimėliu lyderiu tapo V. Žemaitis iš Blinstrubiškių globos namų.

Daug emocijų sulaukė figūrinis važiavimas neįgaliojo vežimėliu. Moterų grupėje „auksą“ laimėjo tauragiškė K. Liolaitė, tarp vyrų geriausią rezultatą parodė tauragiškis P. Kasanavičius. Elektrinių vežimėlių rungtyje niekas nepralenkė tauragiškės E. Laurinaitytės.

Azartiškos ir smagios žaidynės baigėsi. Žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o visos komandos – gražiomis taurėmis, pilnomis saldainių, bei atminimo raštais.

Norisi padėkoti Tauragės ratukų sąjungos prezidentui E. Abromui, pateikusiam šaltą siurprizą – 100 porcijų ledų visiems varžybų dalyviams ir žiūrovams.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas