Radviliškis. Geriausiai sekėsi Radviliškio neįgaliesiems

Taurės komandoms nugalėtojoms.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi sporto šventės įspūdžiais.

Karštą birželio rytą neįgalieji aktyviai rinkosi į Radviliškio sporto areną. Čia vyko tradicinė Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė. Nuo didžiulės kaitros mus gelbėjo erdvi sporto arena. Susirinko apie 150 dalyvių iš Pakruojo, Pasvalio, Rokiškio, Akmenės, Kelmės rajonų, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Šiaulių neįgaliųjų sporto klubo „Entuziastas“, Kuršėnų sporto klubo „Atgaiva“. Radviliškiui atstovavo trys komandos: diabeto klubas „Likimas“, Švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyriaus vaikinai ir organizatorių komanda – Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, iš Bauskės (Latvija) irgi atvažiavo nemaža grupė sportininkų.

Per šventės atidarymą sportininkus sveikino Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ernestas Mončauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas ir gausi teisėjų komanda.

Bočios žaidimo komandos nugalėtojos.

Daugiausiai komandų – 21 panoro dalyvauti bočios rungtyje. Ši rungtis ilgiausiai ir užtruko. Čempionėmis tapo mūsų moterų komanda (Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė), antroji vieta atiteko Pasvalio r. neįgaliųjų draugijai, na, o trečią vietą iškovojo Radviliškio dienos užimtumo skyriaus komanda. Tarp šachmatininkų geriausiai pasirodė radviliškiečiai broliai Ramanauskai. Ramutis, atstovavęs „Likimo“ klubui, užėmė antrąją vietą, o mūsų draugijos narys Jonas pasipuošė bronzos medaliu. Gana gerai sekėsi ir rankų lenkikams – Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos narys Vytautas Alekna tapo čempionu, o šių eilučių autorė I. Vilniuvienė varžydamasi tarp moterų finale nusileido kuršėniškei Angelei Lideikienei ir pelnė antrą vietą. Be šio medalio, I. Vilniuvienė iškovojo dar du – aukso baudų mėtymo ir sidabro „kopėčių“ rungtyje. Pastarojoje rungtyje gerai sekėsi ir mūsų vyrams – Kazimieras Jurgaitis buvo pirmas, O Viačeslavas Kostiukevič užėmė trečiąją vietą. Radviliškietėms gerai sekėsi ir kimštinio kamuolio mėtymo bei smiginio rungtyse. Mėtant kimštinį kamuolį Irena Dumskienė liko antra, o Zita Jurevičienė pelnė bronzos medalį. Strėlytės taikliai smigo Birutei Tamonienei – ji tapo čempione, o Jolita Mockutė užėmė antrąją vietą.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Radviliškio r. neįgaliųjų draugija surinko 40 taškų (12 medalių) ir užėmė pirmąją komandinę vietą. Antroje vietoje liko Kuršėnų sporto klubas „Atgaiva“ su 26 taškais, na, o trečia buvo Pakruojo r. neįgaliųjų draugijos komanda (22 taškai).

Sporto šventė surengta vykdant Socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas