Zarasų r. Dusetose – Aukštaitijos regiono sporto šventė

Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Dusetų seniūnas Saulius Kėblys ir Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Vilhelmina Dubnikova džiaugiasi pasisekusia švente.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Laima Gorpinič pasidalijo įspūdžiais iš Dusetose surengtos Aukštaitijos regiono neįgaliųjų sporto šventės.

Į Dusetų K. Būgos gimnazijos stadioną gausiai rinkosi neįgalieji. Visas būrys besišypsančių bičiulių, nepabūgusių vasaros karščių, nors trumpam pamiršusių kasdienius rūpesčius, sveikatos bėdas, pasiryžo pasivaržyti įvairiose rungtyse. Sportininkų patogumui buvo pastatytos palapinės, pasirūpinta gaiviaisiais gėrimais. Į Aukštaitijos regiono neįgaliųjų draugijų sporto šventę atvyko komandos iš Rokiškio, Ignalinos, Visagino, Švenčionių, Utenos, Zarasų.

Šventės dalyvių pasveikinti atvykęs Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas visiems linkėjo sėkmės ir perdavė sporto entuziasto Zarasų mero Nikolajaus Gusevo nuoširdžius linkėjimus. Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys su gimtadieniu pasveikino šventės organizatorę Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkę Vilhelminą Dubnikovą. Gražių žodžių ir linkėjimų pirmininkei negailėjo šventėje dalyvavusių neįgaliųjų draugijų vadovės Sandra Ragaišytė, Regina Slabadienė, Joana Kraujalienė, Teresa Špakova. Šventėje dalyvavo ir Dusetų seniūnas Saulius Kėblys.

Sporto šventės dalyviams buvo parengtos nuotaikingos ir aktyvios sportinės rungtys: smiginis, baudų mėtymas, lankų mėtymas ant taikinio, teniso kamuoliukų nešimas, šokinėjimas ant kamuolių, rankų lenkimo varžytuvės, šaudymo ir komandinio virvės traukimo rungtys. Varžyboms vadovavo ir teisėjavo patyrę sporto vadovai Vidas Čekas, Olivijus Čypas ir Dalius Barzda.

Susumavus visų sportinių rungčių rezultatus, I komandinė vieta paskirta Utenos rajono neįgaliųjų draugijai. Gerai sekėsi ir Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos sportininkams: komandiniame virvės traukime ji užėmė II vietą, šaudymo rungtyje antru pripažintas Vasilijus Šerstabojevas, o rankų lenkimo rungtyje – Rimantas Namajuška. Viktoras Gorpinič lankų mėtymo rungtyje buvo trečias. Nė viena komanda iš sporto šventės neišvyko tuščiomis. Visi dalyviai apdovanoti medaliais, atminimo dovanomis, paguodos prizais, gėlėmis.

Ši šventė – ne tik pasivaržymo, bet ir bendravimo, susitikimo, bendruomeniškumo pavyzdys. Šventės dalyviai neskubėjo skirstytis į namus. Visi vaišinosi koše, saldumynais, arbata. Tokios išvykos visus suvienija, pakelia nuotaiką, dovanoja džiugių akimirkų, skatina dar daugiau judėti.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriui LKSKA „Nemunas“ ir valdybos pirmininkui Kęstučiui Levickui, Dusetų sporto klubui „Ainiai“ ir vadovui Eugenijui Deksniui, Zarasų rajono neįgaliųjų draugijai ir pirmininkei V. Dubnikovai. Dėkojame ir visiems šventės rėmėjams.

Vilijos Visockienės nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas