Kazlų Rūda. Pagerbė jubiliatus

Renginį pradėjo meras Mantas Varaška (kairėje) ir Ramutė Sarapinavičienė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ Vitalija Kavaliūnaitė papasakojo apie gražią šventę, kurioje buvo pagerbti jubiliejų sulaukę Kazlų Rūdos neįgalieji.

Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugijos nariai gausiai rinkosi į jubiliatų šventę Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje. Kaitrą ištverti žmonėms padėjo Neįgaliųjų draugijos pirmininkės Ramutės Sarapinavičienės rūpestingumas ir raginimas atsigaivinti vandens stikline.

Jubiliejinius gimtadienius šių metų pirmąjį pusmetį mininčius žmones atėjo pasveikinti meras Mantas Varaška, vicemeras Marius Žitkus, administracijos direktorė Reda Kneizevičienė, Socialinės paramos ir civilinės met­rikacijos skyriaus vedėja Judita Simonavičienė. Draugijos nariai taip pat pasveikino naujai išrinktus savivaldybės vadovus ir nuoširdžiai dėkojo už labai reikalingą skalbinių džiovyklę, kurią padovanojo meras ir „Jaunosios Sūduvos“ nariai. Meras M. Varaška pažadėjo ne vien žodžiais, bet ir darbais paremti Neįgaliųjų draugijos žmones.

Jubiliatams buvo paruoštos dovanos, įteiktos gėlės. 90 metų sukaktį šiemet švenčia Aldona Valuckienė iš Antanavo seniūnijos, 80 metų – Leonas Serbenta, Vytautas Senda, Ramutė Raulynaitienė, Janina Veiverienė, Adelė Norkuvienė, Emilija Gudzinskienė, Irena Norkeliūnienė, Dalė Grigaitienė, Irena Kabišaitienė, 70-metį – Veronika Sidabrienė, Juozas Kabašinskas, Julija Dumblienė, Birutė Šeštokienė, Kęstutis Banionis, Liucija Macijauskienė, Marija Kriaučionienė, Genutė Bučiūnienė, Rita Šulciuvienė, Alvydas Limba, Sigita Menkevičienė, Nastutė Cvilikienė, 60-metį mini Remigija Radzevičienė, Romas Pilipavičius ir Ramutė Sarapinavičienė. Savo šauniąją ir rūpestingąją pirmininkę Ramutę visi draugijos nariai pagerbė atsistodami. Ji tokios pagarbos tikrai nusipelnė.

Visos šios bendruomenės šventės baigiasi koncertais ir vaišėmis. Šiemet dainavo ir grojo Kazlų Rūdos senjorų klubo nariai, Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Sidabrinė gija“, Jūrės kaimo kapela „Medlieva“. Žmonės dar ilgai nesiskirstė, maloniai šnekučiavosi, o pirmininkė Ramutė visus spėjo pakalbinti, nuoširdų žodį pasakyti.

Gražinos Kalvaitienės nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas