Anykščiai. Džiaugiasi naudingomis dovanomis

Anykštėnai sulaukė naujų rėmėjų dovanų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Anykščių rajono neįgaliųjų draugija neseniai sulaukė brangių svečių – įmonės „Nasdaq“ darbuotojai į svečius atvažiavo su dovanomis: atvežė skalbiamąją mašiną, nešiojamąjį kompiuterį, higienos priemonių, ramentų, lazdelių.

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Aldona Šerėnienė sako, kad su šia įmone kontaktas užsimezgė vienoje iš mugių, kuriose anykštėnai dažnai dalyvauja. Iš Anykščių kilusi Ieva Laurinavičiūtė paprašė draugijos moterų Kalėdų šventei numegzti kojinių. Vėliau Anykščių neįgalieji buvo pakviesti į kalėdinę mugę Vilniuje. Taip užsimezgė graži draugystė. Na, o perkant bilietą į Nasdaq žiemos šventę paaukoti pinigai virto praktiškomis dovanomis neįgaliesiems.

Nasdaq darbuotojai I. Lau­rinavičiūtė, Viktorija Paulauskaitė, Mantas Rudomanskas apsilankė Anykščių rajono neįgaliųjų draugijoje, čia apžiūrėjo patalpas, su organizacijos darbuotojais kalbėjosi apie teikiamą pagalbą neįgaliesiems ir ateities planus. „Savo akimis pamatėme, kaip ir kur gimsta neįgaliųjų rankomis gaminami rankdarbiai, skalbiami ir dovanojami drabužiai, verdama šilta sriuba, bei gavome progą pasėdėti masažinėje kėdėje! Išvykdami išsivežėme plačias šypsenas ir toną teigiamų emocijų, žinodami, kad į Anykščius mes dar tikrai sugrįšime!“ – sakė V. Paulauskaitė.

A. Šerėnienė džiaugiasi šia draugyste ir išties naudingomis dovanomis – įmonės Nasdaq atstovai tarėsi su draugija, ko jiems labiausiai reikėtų. Tai, pasak A. Šerėnienės, paskata ir toliau dirbti, padėti žmonėms. Juolab kad darbų tikrai netrūksta – neseniai draugija perė­mė ir Anykščių Raudonojo kryžiaus patalpas bei dalį organizacijos veiklų.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas