Šilutė. Atgaiva – vandens telkiniuose

Kelionė laivu suteikė daug smagių emocijų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos narė Aldona Petkienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi dieną praskaidrinusios kelionės įspūdžiais.

Kai už lango 28–30 laipsnių karščio, ne vieno galvoje sukasi mintis, kur čia pasislėpus nuo saulės, kur arčiau vandens telkinys. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Laimai Micienei paskelbus, kad bus organizuojamas pasiplaukiojimas iš Rusnės link Mingės, norinčių atsirado visas 100. Žinoma, čia ne kruizinis laivas – visi vienu metu netelpa, teko skirstytis, kas plauks pirmas, o kas po kelių dienų. Taip ir padarėme – visų norai buvo patenkinti. Abiem grupėms oras buvo palankus plaukti – nuo saulutės teko slėptis po stogeliu, ne vienas buvo „pakrikštytas“ šaltu vandenėliu, dėl to pyktis neteko, nes visi tikėjosi šiokių tokių „siurprizų“, visi ieškojo atgaivos.

Ar ne šventė, ar ne pra­moga draugų būryje? Visas pusdienis ant vandens stebint pakrančių grožį, vandens lelijas, būriais plaukiančias baltakakles gulbes. Gamtos mėgėjai malonesnės vietos neras: džiaukimės, juk mes – gražiausio Lietuvos pakraščio pamario gyventojai. Ko dar gali trūkti, kai laivelis lėtai plaukia pirmyn, o akyse – pakrančių žaluma, išsipuošusios kaimų gyvenvietės, Ventės rago švyturys.

Kelionės metu buvome pavaišinti laivo kapitono Algio Dirsės virta žuviene, už kurią nuoširdžiai dėkojame.

Turiningai pramogau­dami, sutikę seniai matytus draugus, užmiršo­me kasdienius rūpesčius ir skaudančias kojas. Į namus grįžome su viltimi kuo greičiau išgirsti pirmininkės paskelbtus naujus maršrutus, juk vasara – gražiausių kelionių metas.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas