Vilkaviškis. Kartu praleistas laikas suartina

Vilkaviškietės grožėjosi rajono apylinkėmis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ Rasutė Kryževičienė pasidalijo smagios išvykos įspūdžiais.

Vasara... Tai laikas, kai gamta žaliuoja, žydi, kvepia, ošia, čiulba. Taip norisi ištrūkti į gamtą, prie vandens, atsigaivinti gurkšniu tyro oro. O kokių gražių vietų turime rajone! Štai kad ir rajono perlas – Vištyčio ežeras. Prie jo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos darbščiųjų rankų būrelio „Kamanės“ narės ir išsiruošė.

Aplankėme Vištyčio miestelį, pasivaikščiojome gražiai sutvarkyta ir labai ramia ežero krantine, pasėdėjome ant naujų patogių suoliukų, pasigėrėjome gyventojų sumaniai tvarkomais kiemeliais, sodais. Nusifotografavę ant medinio tilto, nutiesto į ežerą, patraukėme į miškingą pakrantę dar arčiau gamtos ‒ į Pavištytį. Jaukiai čia įsikūrėme. Kas norėjo, išsimaudė ar pabraidė krištolo skaidrumo vandenyje, pasėdėjo po pušimis, pakvėpavo tyru oru. Susirinkę prie bendro stalo vaišinomės pačių namuose pasigamintais valgiais, laužavietėje kepėme dešreles, gėrėme atsivežtą kavą, kartu su „Kamanių“ būrelį lankančiomis draugijos ansamblio „Likimas“ dainininkėmis dainavome nuostabias dainas. Džiaugėmės, kad mokame ne tik gražius rankdarbius kurti, bet ir kartu gražiai laisvalaikį praleisti.

Smagiai pailsėję, linksmi, pilni įspūdžių grįžome namo. Kartu praleistas laikas tik dar labiau visus suburia darbui ir kūrybai.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas