Kaišiadorys. Kai darbas darbą veja

„Bitutės“ iš Kaišiadorių pluša ir vasarą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ vadovė Dalia Sinkevičienė pasakoja, kuo gyvena šios organizacijos nariai.

Atrodytų, kad vasara – kelionių ir poilsio metas, tačiau Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ moterims poilsis – ne svarbiausia gyvenime. Kaip tik­ros bitutės jos dirba, pluša, mokosi naujovių.

Būrelio narės dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų draugijos rengiamoje tradicinėje šventėje Talačkoniuose. Balsių malūne įsikūrusiame amatų kieme tikrai buvo kur akis paganyti ir save parodyti. Renginyje dalyvavo daugiau nei 2 tūkstančiai neįgaliųjų iš visos Lietuvos. Šventė buvo skirta Baltijos kelio 30-čiui paminėti. Darniai skambėjo bendra už rankų susikibusių žmonių daina. Pasijutome tokie artimi, veiduose švietė laimingos šypsenos.

Liepai baigiantis draugijos patalpose surengėme praktinį seminarą „Polimerinis molis ir jo pritaikymas buityje“. Jį vedė vadovė iš Kauno Inga Bagdanovė. Užsiėmime dalyvavo ne tik rankdarbių būrelio „Bitutė“ narės, buvo pakviestos ir kitos draugijos, ir senyvo amžiaus žmonių projektuose dalyvaujančios moterys. Polimeriniu moliu dekoravome karštyje spalvą keičiančius puodelius. Tai buvo puiki patirtis ir malonumas. Kol puodeliai „kepė“ orkaitėje, moterys vaišinosi arbata, dalijosi įspūdžiais ir nutarė, kad rudenį būtinai susitiks dar kartą ir imsis kitokių darbų: dekoruos šaukštelius, pasigamins papuošalų, o gal ir raktų pakabukų.

Darbas darbą veja, ruošiamės respublikinei mugei Vilniuje, dalyvausime rajono renginiuose – tinginiauti nėra kada.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas