Radviliškis. Neįgalieji Bauskės sporto šventėje

Radviliškiečių komanda varžybose Bauskėje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė „Bičiulystei“ parašė apie pasiekimus Bauskėje.

12 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų dalyvavo Bauskės jubiliejinėje 15-oje neįgalių žmonių sporto šventėje. Iš viso Lietuvai atstovavo 5 komandos – Pakruojo r. Pasvalio r., Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Kuršėnų sporto klubas „Atgaiva“ ir mūsų draugijos komanda. Varžybos vyko miesto stadione. Nuo karščio mus gaivino retkarčiais užeinantys lietaus debesys ir švelnus vasariškas vėjelis.

Mūsų draugijos sportininkai pelnė 18 medalių – 8 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos. Kaip jau įprasta, gerai sekėsi mūsų bočios žaidėjams. Šį kartą moterys (Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė) užėmė antrąją vietą, o vyrai: Stasys Astrauskas, Česlovas Turčinskas ir Petras Rudžianskas tapo čempio­nais. B. Tamonienė tapo čempione smiginio rungtyje, o baudinių spyrių į futbolo vartus rungtyje užėmė antrąją vietą. Č. Turčinskas buvo nepralenkiamas 30 m bėgimo rungtyje, S. Astrauskas geriausiai sumetė baudas, „kopėčių“ rungtyje užėmė antrąją vietą, o mėtant strėlytes pelnė bronzos medalį. P. Rudžianskas smiginio rungtyje užėmė antrą vietą. Gintautas Zakšauskas į namus parsivežė du aukso ir vieną sidabro medalį. Angelė Šimatonienė pelnė tris trečiąsias vietas – šaudymo, baudų metimo į krepšį ir futbolo baudinių rungtyse. Šaudymo rungtyje gerai sekėsi ir Mariui Matuzevičiui. Tarp vyrų jis užėmė antrąją vietą. Irena Vilniuvienė čempione tapo 30 metrų bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse.

Pasibaigus varžyboms renginio organizatoriai visiems lietuviams, dalyvavusiems sporto šventėje, pasiūlė nemokamai aplankyti Bauskės pilį. Pilis pritaikyta ir negalią turintiems žmonėms. Visiems labai patiko ekspozicijos pilyje ir vaizdingos Bauskės apylinkės.

Sporto šventei pasiruošta vykdant Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas