Rokiškis. Sukvietė žmones iš visos Lietuvos

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys dalijasi neseniai prabėgusios šventės įspūdžiais.

Kavoliškyje (Rokiškio kaimiškoje seniūnijoje) vyko Lietuvos neįgaliųjų draugijų tradicinis sąskrydis „Pabūkim laimingi“, kurį rengia Rokiškio rajono neįgaliųjų draugija. Tai jau ketvirtus metus vykstanti neįgaliųjų šventė, į kurią šiemet suvažiavo rekordinis dalyvių skaičius – susirinko 320 svečių iš 17-os rajonų. Dar pridėjus rokiškėnus (jų šventėje dalyvavo 140), sąskrydžio dalyvių skaičius viršijo 450.

Šventėje netrūko padėkų ir sveikinimų.

Šventėje koncertavo Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Laukuva“, ansambliai iš Prienų, Širvintų, Panevėžio r., Visagino, Ignalinos, kapelos iš Pasvalio, Utenos, Zarasų, taip pat choristai ir literatai iš Kėdainių, pasirodė meno kolektyvas iš Vievio. Organizatoriai pasikvietė ir Rokiškio kolektyvus, gerus draugijos draugus – Rokiškio kultūros centro folkloro ansamblį „Saulala“, bei Juodupės (Rokiškio r.) kultūros centro kapelą „Jadupėla“. Po pasirodymų kiekvieno kolektyvo narius Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas, šių eilučių autorius, A. Veikšys lydėjo į garsiąją kazliškėnų „Žalalių pirtelę“.

Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys.

Gražiame Kavoliškio parke įsikūrė neįgaliųjų rankdarbių turgelis, kuriame savo dirbiniais grožėtis, juos įsigyti siūlė 11 draugijų nariai. Kol vieni grojo, dainavo, šoko ar plojo, kiti, išsisklaidę po parką, grožėjosi rankų darbo paveikslais, papuošalais, drožiniais ir kitais kūriniais, dalijosi įspūdžiais.

Džiugu, kad nė vieno iš atvykusių draugijų pirmininko nereikėjo įtikinėti, kad atvyktų. Užteko bendro pakvietimo. Ši šventė nėra įpareigojanti, o skirta pabendrauti, pabūti laimingiems. Atvyko net iš tolimų Rokiškiui rajonų – Kretingos, Kėdainių, Prienų...

Linksmybės tęsėsi nuo vidurdienio iki pavakario. Visi išvažiavo ne tik laimingi, bet ir sotūs. Šaltais užkandžiais ir šaulių virta daržovių šiupinine vaišino Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos kolektyvas, „Henretos“ kavinukė kepė bulvinius blynus, dešreles, šašlykus, kurių galima buvo įsigyti už gan nedidelę kainą, taip pat sąskrydžio dalyviai ragavo Nerijaus naminių ledų.

Į sąskrydį žmonės rinkosi ne tiek save parodyti, bet sutikti senus draugus, susipažinti su naujais, tarpusavyje pabendrauti.

Šventė vyko ir, regis, pavyko. Iki kitų šiltų, malonių susitikimų, mielieji !!!

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas