Jonava. Miesto gimtadienio proga – varžybos

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Marius Glinskas informuoja apie Jonavoje vykusias sporto varžybas.

Jonavos miesto įkūrimo 269-ųjų metinių proga, pas jonaviečius atvyko Kėdainių ir Elektrėnų draugijų sportininkai. Buvo susitarta pasivaržyti smiginio, baudų metimų, šaškių bei šachmatų rungtyse.

Po kelių valandų paaiškėjo, kad geriausiai baudas mėtyti sekasi elektrėniškiams. Čia prizininkais tapo Ramūnas Stasionis ir Artūras Ivoška, leidę šalia įsiterpti tik nuo vaikystės sportavusiam jonaviečiui Zbignevui Narvydui. Smiginio strėlytes taik­liausiai mėtė kėdainietis Vasilijus Aleinikovas, prie kurio artėjo, bet taip ir nepriartėjo elektrėniškiai Bronislovas Tarulis ir Anatolijus Šugajevas. Šachmatų kombinacijas tiksliausiai numatė jonaviečiai, o šaškių labirintuose akyliausiai žvalgėsi to paties A. Šugajevo vadovaujami galvočiai.

Po varžybų šio susitikimo prasmę apibūdino projekto vadovė Ingrida Kisielienė, o Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valerija Lopetienė, įteikusi svečiams padėkas ir dailius medalius, išreiškė viltį, kad kitais metais, miesto 270-ųjų metinių proga, galėtų įvykti dar didesnės, turiningesnės varžytuvės.

Grįžę iš svetingos Justino Vareikio progimnazijos salės, Neįgaliųjų draugijoje visi pasistiprino kava, arbata, paragavo draugijos moterų keptų skanumynų.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas