Biržai. Poezijos ir draugystės sambūris

Biržų literatai poezijos ir draugystės šventę paminėjo pilyje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajokliai“ narė Daiva Batavičienė papasakojo apie gražų renginį.

Kol dar saulė džiugina savo spinduliais, o rudens – tik nuojauta, Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubas „Svajokliai“ surengė poezijos ir draugystės šventę pilyje. Į ją rinkosi nuoširdžiausi draugai, literatai ir garbūs miesto svečiai. Susirinkusiuosius sveikino ir gražių žodžių negailėjo mero patarėja Janina Bagdonienė. Nuolatiniai ir visada laukiami svečiai – rajono tarybos nariai Irutė Varzienė ir Valdemaras Valkiūnas. Kiek džiaugsmo matėme jų akyse ir nuoširdumo išsakytuose žodžiuose klubo pirmininkui Egidijui Saldžiui bei šių metų renginio vedėjai Onutei Varnienei. Jie taip pat kiekvienam klubo nariui linkėjo nesustoti kurti.

Pasidžiaugti mūsų šven­te ir pasidalyti savo kūryba atvyko Panevėžio miesto literatų klubo „Polėkis“ moterys – Emilija Valentinavičienė, Ona Bartulytė, Valerija Jagelienė ir visur spėjanti Ona Striškienė. Iš Panevėžio rajono atvyko Šilagalio kultūros centro ansamblio „Šarma“ vadovas Jonas Mališauskas. Šventės nuotaiką kėlė ir visus linksmino Pakruojo rajono Pamūšio kultūros namų dainuojamos poezijos ansamblis „Radasta“, vadovaujamas Reginos Šopienės. Akordeonu pagrojo klubo narė iš Pasvalio rajono Danutė Misiūnienė.

Skambėjo dainos, liejosi posmai ir sukosi poros – taip mes palydime vasarą ir pasitinkame rudenį. Šventę papuošė ir jauniausias svečias Albinas Batavičius, kuris kartu su mama padeklamavo eilėraštį, jausmingais rankų mostais išreikšdamas mintis. Kiekvienas svečias, atvykęs į bibliotekos jaukią salę, gavo po gamtos suvenyrą ir gėlės žiedą.

Nors jaučiame atkeliaujantį rudenį, rašome apie tai eiles, širdys vis tiek džiaugiasi sutiktais draugais, pasidalytomis mintimis. Kaip įprasta, po pirmos šventės dalies visi sustojome prie pilies nusifotografuoti, o paskui šventę pratęsėme kaip šeima bendraudami prie kavos puodelio.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas