Vilkaviškis. Sporto šventėje patyrėme smagių akimirkų

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos komanda „Draugai“. Antano Jotautos nuotr.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos tarybos narė Birutė Jotautienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi smagios sporto šventės įspūdžiais.

Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus sporto salėje vyko Vilkaviškio rajono neįgaliesiems atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų sporto šventė. Nors neįgaliųjų organizacijas vienijanti šventė rajone buvo kiek primiršta ir kurį laiką nevyko, organizatoriai tikisi, kad pavyks atgaivinti šią gražią tradiciją ir sporto šventę surengti kasmet.

Mes, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugija, jau ant­rus metus vykdome sporto projektą, per metus organizuojame du sporto renginius, kviečiamės kitų draugijų komandas.

Pasveikinti neįgaliųjų ir pasidžiaugti jų inicia­tyva atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, šio skyriaus vyriausioji specia­listė, kuruojanti neįgaliųjų organizacijas, Raimonda Skripkiūnienė, Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Kristina Radzevičienė. Šventės dalyvius pasveikino ir mūsų sporto projekto koordinatorius Artūras Žemaitaitis. Savivaldybės vadovas pasidžiaugė, kad tiek daug žmonių dalyvauja šioje šventėje, maloniai leidžia laiką vienas kito draugijoje, skiria dėmesio fiziniam aktyvumui. Meras dėkojo neįgaliųjų organizacijoms už bendradarbiavimą, už tarpininkavimą ir nuolatinį rūpinimąsi rajono žmonėmis, kuriems pagalba ir parama yra labai reikalinga. Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė pakvietė organizacijas drąsiai kreiptis bet kokios pagalbos ir palaikyti su savivaldybe nuolatinį ryšį. Tą mūsų organizacija ir daro. Mes su savivaldybe glaudžiai bendradarbiaujame neįgaliesiems svarbiais klausimais ir visuomet sulaukiame pagalbos bei pritarimo.

Po oficialiosios dalies prasidėjo varžybos. Džiugu, kad į sporto šventę susirinko visų Vilkaviškio rajono neįgaliesiems atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų nariai. Aktyviai šventėje dalyvavo Neįgaliųjų draugijos, Neįgaliųjų žmonių sąjungos, Sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos, diabetikų bendrijos „Insula“, nefrologinių ligonių draugijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Vilkaviškio rajono filialo ir Vilkaviškio rajono neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ atstovai. Po bendros mankštos visi skubėjo išbandyti savo jėgas ir miklumą įvairiose rungtyse. Dalyviai galėjo pasivaržyti baudų metimo į krepšį, smiginio, žiedų mėtymo ant stovo, stalo teniso kamuoliukų mėtymo į taikinį ir kitose rungtyse. Savo taiklumą išbandyti buvo pakviestas ir meras A. Neiberka. Kiekvienas norintysis galėjo išbandyti komandinį bočios žaidimą, kuris kai kuriems buvo naujas ir nesuprantamas.

Žaidynių vyriausiojo teisėjo pareigos buvo patikėtos mūsų organizacijos sporto programų vykdytojui Vytautui Krukauskui. Draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė pakvietė visus aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, o norinčius išmokti bočios žaidimo paragino atvykti į mūsų organizuojamus užsiėmimus draugijoje.

Varžybose pralaimėjusių nebuvo, laimėjo draugystė. Mūsų klubui „Draugai“ tai buvo geras išbandymas ir proga pasiruošti Marijampolės apskrities varžyboms. Esame dėkingi už organizuotumą Vilkaviškio rajono nefrologinių ligonių draugijos pirmininkui Vitui Jablonskiui, už varžyboms įsteigtus prizus-dovanas – Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biurui, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas