Radviliškis. Dalyvavo sporto šventėse

Olimpinės dienos atidarymas Daugėlių pagrindinėje mokykloje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi sporto varžybų įspūdžiais.

Rugsėjo 12–13 dienomis Rad­viliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai dalyvavo sporto žaidynėse Joniškyje ir Kuršėnuose. Į Joniškį vykome 7 sportininkai. Į renginį susirinko apie 150 dalyvių. Mūsų sportininkai į namus parsivežė 6 medalius – 2 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos. Regina Gelumbauskienė pelnė po vieną aukso ir bronzos medalį. Stasys Astrauskas pasipuošė auksu. Birutė Tamonienė „kopėčių“ rungtyje liko antra, o Vanda Astrauskienė ir šių eilučių autorė pelnė po vieną bronzos medalį.

Lietingą rugsėjo dieną mūsų komanda dalyvavo tradicinėje Šiaulių regiono sporto šventėje „Aš, sportas ir negalia“. Šventė vyko Daugėlių pagrindinės mokyklos stadione. Čia, kaip ir kasmet, buvo surengta Olimpinė diena. Per įspūdingą šventės atidarymą prisijungė ir neįgalūs sportininkai. Stadiono bėgimo taku mokiniai nešė 100 metrų ilgio Lietuvos vėliavą. Šis akcentas skirtas Baltijos kelio 30-mečiui paminėti.

Sporto varžybose dalyvavome 11 sportininkų. Į namus parsivežėme 13 medalių – 4 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos. Gerai sekėsi mūsų šachmatininkams: Jonas Ramanauskas ir R. Gelumbauskienė tapo čempionais, o Zenonas Pečiulionis pelnė sidabro medalį. R. Gelumbauskienė šaškių rungtyje užėmė trečiąją vietą. Viačeslav Kostiukevič į namus parsivežė 2 aukso ir vieną bronzos medalį. Stasys Astrauskas ir Petras Rudžianskas pelnė po bronzos ir sidabro medalį. V. Astrauskienė naščių, o šių eilučių autorė – rankų lenkimo rungtyje užėmė antrąsias vietas.

Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų komanda pelnė 3 medaliais mažiau už šeimininkus ir užėmė antrą komandinę vietą.

Varžyboms pasiruošta vykdant Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas