Kaišiadorys. Jauskimės saugesni!

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos nariai sulaukė pareigūnės Irenos Budrikienės patarimų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Globienė dalijasi žiniomis apie tai, kaip saugoti save ir savo turtą.

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos nariai jau kelintus metus iš eilės sulaukia įvairių patarimų, pamokymų iš mūsų globėjos – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Irenos Budrikienės. Ji ir šiais metais padovanojo draugijos nariams šviesą atspindinčių liemenių, atšvaitų ir įvairių lankstinukų su svarbiais pamokymais, kaip būti saugiems kelyje, gatvėje, perėjose, kaip apsaugoti savo turtą.

 

Pareigūnė I. Budrikienė pažymėjo vertingus daiktus.

Lankstinuke „Saugus senjoras“ patariama nepasitikėti nepažįstamais asmenimis, prisistatančiais banko, socialiniais darbuotojais ar finansinių nusikaltimo tyrimo tarnybos atstovais, nediktuoti nepažįstamiems slaptažodžių, sąskaitos numerių, asmens kodų telefonu, neįsileisti į namus nepažįstamų žmonių, nevaikščioti vieniems neapšviestomis gatvėmis ir kiemais. Būkime saugūs ir keliuose – lankstinukuose „Su atšvaitu – matomi ir saugesni“ bei „Pėstieji“ pateikta policijos komisariato informacija, kad vien tik per 2018 metus dėl pėsčiųjų kaltės ir tamsiu paros metu neapšviestuose keliuose įvyko 209 eismo įvykiai. Pėstieji taip pat turi griežtai laikytis nustatytų eismo taisyklių einant kelkraščiais, pereidami į kitą kelio pusę. Tamsiuoju paros metu reikia vilkėti šviesą atspindinčią liemenę ar prie drabužių prisisegti atšvaitą.

Kauno apskrities vyriausiojo komisariato išleistame lankstinuke apie turto išsaugojimą nurodoma, kad norint apsaugoti savo būstą, reikia visų gyventojų, kaimynų atsakingumo, pilietiškumo, bendradarbiavimo. Būkime vieningi, budrūs, atsakingi, pilietiški – saugokime savo ir kaimynų turtą, o norėdami sukurti saugios kaimynystės grupę kreipkimės į savo apylinkės inspektorių ar pareigūną. Kurkime saugią aplinką kartu!

Policijos komisariato pareigūnė I. Budrikienė įregistravo mūsų draugiją apskrities policijos komisariate ir pažymėjo visus vertingus daiktus, esančius mūsų draugijos patalpose. Mes ant durų užsiklijavome lipdukus „Daiktai pažymėti policijoje“ ir dabar jaučiamės saugesni. Draugijos narė Genovaitė Naudžiūnienė užsiregistravo ir pasižymėjo savo transporto priemonę. Tai gali padaryti, jeigu jam tai svarbu, kiekvienas rajono gyventojas.

Mūsų organizacijos nariams daugiau informacijos suteiksime apsilankius draugijoje, o kitiems gyventojams siūloma informacijos ieškoti www.kaunas.policija.lt. Iškilus pavojui reikia skambinti telefonu 112, o turint svarbios informacijos apie nusikaltimą – anoniminiu pasitikėjimo telefonu 8-373-03050. Dėkojame policijos komisariato pareigūnei I. Budrikienei, kad mūsų nepamiršta.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas