Akmenė. Iš šventės ir kelionės – pilni įspūdžių

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos Akmenės padalinio neįgalieji lankėsi Pakruojyje ir Linkuvoje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narė Albina Balodienė „Bičiulystei“ parašė apie neseniai įvykusią sporto šventę ir apie įdomią išvyką.

Akmenės rajono neįgaliųjų draugija surengė sporto šventę. Negalią turintys žmonės atvyko iš Papilės, Sablauskių, šventėje dalyvavo Ventos socialinės globos namų grupinio gyvenimo padalinio „Akmeniečiai“ bei Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos Akmenės padalinio nariai.

Šventėje buvo įvairių rungčių – šaškės ir šachmatai, strėlyčių mėtymas, kamuolio varymas apie kliūtis, teniso kamuoliuko mėtymas į specialų krepšį, „žuvies“ gaudymas ir kt.

Oras nesugadino nuotaikos – nelijo, viskas vyko lauke, tad ir rezultatai buvo geri. Sportininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais!

Pasibaigus sporto šventei, visi jos dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti kava, arbata bei pyragaičiais. Truputį vėliau buvo atvežta žirnių košė su spirgais.

Neįgalieji į namus išvyko pilni įspūdžių, apdovanoti, sotūs ir gerai nusiteikę. Esame dėkingi Akmenės rajono neįgaliųjų draugijai už gerą organizuotumą, rungčių teisėjams – už teisingą teisėjavimą.

 

***

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos Akmenės padalinio neįgalieji buvo išvykę į Pakruojį ir Linkuvą.

Pakruojo mieste mus pasitiko gidė Valerija, kuri supažindino su seniausia žydų sinagoga, įdomiai papasakojo apie patį miestą. Aplankėme miesto aikštę ir pasigėrėjome įdomiu laikrodžiu, kuris kažkada buvo smėlio, o dabar skaičiuoja mums įprastą laiką.

Nuvykome į šalia Pakruojo dvaro esantį Arklio muziejų. Mus pasitiko muziejaus ponios, papasakojo apie jo įkūrimą, pavaišino skania arbata. Nusifotografavome su karūnomis bei mantijomis. Pailsėję nuvykome į Linkuvą. Grožėjomės žydinčiais gėlynais, gėlių antimi, varlyte ir traukinuku.

Sugrįžę atgal į Pakruojį, apsilankėme Aldonos alaus darykloje, degustavome Jovaro alaus, giros ir skaniai papietavome bendruomenės namuose. Nustebome, kai atvažiavus prie bendruomenės namų, mus pasitiko muzikantas... Pakruojiečiai Akmenės padalinio neįgaliuosius priėmė labai šiltai. Ačiū jiems!

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas