Rietavas. Mykolinių šventė Rietave

Rietavo neįgalieji dalyvavo Mykolinių šventėje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Rietavo savivaldybės neįgaliųjų draugijos pirmininkas Pet­ras Jonušas „Bičiulystės“ skaitytojams rašo apie tai, kaip draugijos nariai dalyvauja bendruomenės veiklose.

Rugsėjo pabaigoje vyko tradicinė Rietavo miesto Mykolinių šventė, skirta Žemaitijos metams paminėti.

Mykolinės prasidėjo Rietavo kraštiečių klubo sueiga. Joje susitinka garsūs žmonės, kurių šak­nys Rietave. Sueiga šiemet vyko neseniai atidarytoje Rietavo miesto sporto salėje.

Kaip ir kiekvienais metais, Rietavo savivaldybės neįgalieji, dalyvaujantys socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 metų projekto užimtumo ir rankdarbių būrelio veikloje, vadovaujami Mildos Alutienės, miesto gyventojams ir šventės svečiams Mykolinių metturgyje pristatė darbelius, pagamintus per būrelio užsiėmimus. Pasisekimo sulaukė įvairūs dovanų, pirkinių maišiukai iš lino su išsiuvinėta simbolika, suvenyrai, prijuostės bei kitos smulkmenos.

Beprekiaujant laikas neprailgo – buvo galima paklausyti muzikos, apžiūrėti, pabendrauti ir pamatyti, kas naujo ir naudingo seniūnijų, kaimų bendruomenių kiemeliuose, kitų organizacijų ir įstaigų susibūrimo vietose.

Tai buvo vienas iš paskutinių draugijos veiklos pristatymų šiemet. Dar laukia ,,Vilties paukštė“, Neįgaliųjų dienos paminėjimas, na, ir Kalėdos su naujais metais. Tad darbų ir veik­los dar yra.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas