Tauragė. Nuoširdi ir smagi šventė

Tauragės neįgalieji linksmai pasitiko rudenį.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi smagios šventės įspūdžiais.

Smagią ir įsimintiną rudens sutiktuvių šventę surengė Tauragės rajono neįgaliųjų draugija. Į rajono bendruomenių namus rinkosi būrys šventiškai nusiteikusių Neįgaliųjų draugijos narių ir svečių. Pabūti kartu, pabendrauti panoro miesto aklųjų ir silpnaregių, Adakavo socialinės globos namų Tauragės skyriaus, Ratukų sąjungos nariai.

Šventę pradėjo mūsų draugijos ansamblis „Svaja“ (vadovas A. Šileris) trankia daina apie rudenį. Renginį vedė puiki renginių vedėja ir organizatorė D. Norgailienė. Sveikinimo žodį tarė susibūrimo organizatorius Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas K. Petkus. Geros nuotaikos linkėjo rajono administracijos direktoriaus pavaduotojas T. Raulinavičius, visuomenės sveikatos biuro direktorė D. Genienė, nuolatinė mūsų renginių dalyvė rajono tarybos narė R. Grigalienė, Tauragės ratukų sąjungos prezidentas E. Abromas.

Visi labai atidžiai klausėsi visuomenės sveikatos biuro specialistės pasakojimo apie sveiką mitybą ir cukraus žalą žmonių sveikatai.

Po sveikinimų ir paskaitos prasidėjo linksmoji dalis. Savo poezijos posmus jausmingai pristatė E. Laurinaitytė ir E. Gasinskas, šių eilučių autoriaus rudeniškas eiles skaitė renginio vedėja D. Norgailienė. Toliau visus linksmino draugijos meno kolektyvai „Svaja“ ir moterų ansamblis „Vakarėja“. Per koncertą šokio sūkuryje sukosi poros, aidėjo plojimai.

Tai buvo tikrai labai nuoširdi ir smagi rudens sutiktuvių šventė, kuri nepaliko nei vieno abejingo. Mes, neįgalieji, tikrai mokame linksmintis ir švęsti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas