Jurbarkas. Svajai – 25

Paminėtas neįgaliųjų klubo „Svaja“ jubiliejus.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Ona Čirvinskienė „laiške „Bi­čiulystei“ rašo apie gražią Jurbarko neįgaliųjų klubo „Svaja“ sukaktį.

Šventiškai pasipuošę Jurbarko neįgaliųjų klubo „Svaja“ nariai rinkosi į būrį paminėti klubo 25-erių metų jubiliejaus.

Klubo steigėjo Sigito Sungailos vadovavimą perėmusi Zita Bartusevičienė „Svajai“ vadovavo 22 metus. Per tuos metus klubas itin aktyviai dalyvavo ne tik savo, bet ir mieste vykusiuose renginiuose, kasmet būdavo surengiama ne viena išvyka į įdomias Lietuvos vietas. Anapilin išėjus ilgametei klubo vadovei, „Svajos“ vairą perėmė Rada Alijošienė. Veikli moteris ne tik gerai vadovauja klubui, bet ir įtraukė į jį ne vieną negalią turintį žmogų, nes klubo veikla garsi visame rajone.

Jubiliejaus proga klubą pasveikinti atvykęs rajono savivaldybės vicemeras Daivaras Rybakovas pažadėjo „Svajai“ visokeriopą paramą. Savivaldybės atstovė Rūta Vančienė taip pat nešykštėjo gražių žodžių. Svečiai iš kaimyninio Šakių rajono – Sudargo miestelio neįgalieji pasidžiaugė ne vienus metus trunkančia draugyste, palinkėjo klubui dar ilgai gyvuoti. Pasveikinti klubo gražios šventės proga atvyko ir rajono neįgaliųjų draugijos, vadovaujamos Vidos Pieniutienės, atstovė. Dabartinė „Svajos“ pirmininkė aktyviausiems klubo nariams įteikė padėkos raštus.

Vėliau skambėjo klubo literatės Aušros Brazaitytės sukurtos eilės, kurias skaitė pati autorė. Žinoma, kokia šventė be skambios dainos, linksmų pokštų. Pasivaišinę suneštinėmis vaišėmis, išreiškę viltį greitai vėl susitikti, „Svajos“ nariai, kupini puikių įspūdžių, išvyko į namus. Belieka palinkėti „Svajai“ sulaukti dar ne vieno gražaus jubiliejaus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas