Švenčionys. Grįžome pasisėmę jėgų

Šventojoje ir rudenį malonu.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Teresa Špakova su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi poilsio Šventojoje įspūdžiais.

Neįgaliųjų poilsis prie jūros jau tapo tradicija. 43 Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos narių grupė pasisveikinti su jūra, pasisemti jėgų ir energijos vyko rugsėjo mėnesį. Dauguma iš jų baiminuosi blogo rudeniško oro, kuris iš tikrųjų buvo labai palankus. Svarbiausia – išgirsti jūros bangų ūžesį, įkvėpti gaivaus oro, siela ir kūnu pajusti švelnų bangų prisilietimą.

Buvo surengta ekskursija į Klaipėdą – aplankėme delfinariumą, Jūrų muziejų. Dalyviai buvo laimingi ir patenkinti, jiems ypač patiko pasivažinėti traukinuku, kuris priminė vaikystę. Tokios išvykos sustiprina tarpusavio santykius, padeda geriau pažinti vieniems kitus, atsipalaiduoti.

Bendromis jėgomis buvo surengta vakarienė su kultūrine programa. Joje turėjo progą sudalyvauti visi dalyviai – vieni šoko, kiti dainavo, treti deklamavo eiles ir t.t. Laikas prabėgo greitai ir niekas nenorėjo skirstytis...

Sugrįžome visi sustiprėję, pilni gerų įspūdžių.

Dėkoju visiems dalyvavusiems išvykoje už gerumą, nuoširdumą, aktyvumą ir gerą nuotaiką. Dėkojame vairuotojui, kuris saugiai vairavo ir mes laimingai sugrižome namo.

Tik labai gaila, kad išvykos pabaigoje iš paplūdimio buvo išvežti visi suoliukai – nebuvo kur prisėsti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas