Vilkaviškis. Pramogaujame bet kokiu oru

„Kamanės“ ne tik dirba, bet ir daug keliauja.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Rasutė Kryževičienė atsiuntė laišką, kuriame rašo apie Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos darbščiųjų rankų būrelio „Kamanės“ narių keliones.

Dar neišblėsusi vasariška žaluma rugsėjo viduryje išviliojo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos darbščiųjų rankų būrelio „Kamanės“ narius į gamtą. Šį kartą išvykome į Prienų rajono Nemajūnų kaimo bendruomenės namus, įsikūrusius gražioje Geležiūnų gyvenvietėje. Įsitikinome, kad Europos Sąjungos skirtos lėšos nepaleistos vėjais: akis džiugino puikiai sutvarkyta aplinka, gražiai, patogiai ir funkcionaliai įrengtos bendruomenės patalpos trijų aukštų buvusios mokyklos pastate. Sudalyvavome edukacinėje programoje: pačios minkėme ir formavome ant kopūsto lapų tarkuotų bulvių dzūkiškas bandas, kepėme jas atskirame pastate sumūrytoje iki 400 laipsnių įkaistančioje krosnyje. Kol krosnyje kepė ir šuto bandos, atskirai paruošėme padažą. Patiekalą pagaminti užtrukome apie 40 minučių. Po to savo gaminius ragavome. Buvo labai skanu. Gaila, kad tokių skanių bandų namų sąlygomis pasigaminti nepavyks... Po to aplankėme Birštoną, pavaikštinėjome parke, apsilankėme vilose, atsigaivinome mineraliniu vandeniu, kava. Pailsėję lipome į naująjį Birštono apžvalgos bokštą. Gamta mums buvo palanki – diena puiki, saulėta, todėl gėrėjomės iš aukštai atsiveriančiais nuostabiais vaizdais, senelio Nemuno kilpa. Mažytė mūsų šalis, bet – nuostabi. Šioje kelionėje patirti įspūdžiai neišblės ilgai.

Po kelių dienų vėl vykome į kelionę. Šį kartą – į Kybartus, į rudens kermošių, savo rankdarbių parodyti ir kitų auksarankių darbų pažiūrėti, naujų idėjų pasisemti. Daug gražių darbų matėme, stebėjomės žmonių sumanumu, kruopštumu. Mielai pasikeitėme ar dovanojome savo rankdarbius sutiktiems draugams. Juk taip gera bendrauti, draugauti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas