Telšiai. Paminėtas draugijos gimtadienis

Paminėti Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos gimtadienį susirinko būrys telšiškių ir bičiulių iš aplinkinių rajonų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos taryba laiške „Bičiulystei“ informuoja apie telšiškius ir kaimynus subūrusį renginį.

Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrija paminėjo 7 metų veiklos gimtadienį. Pirmiausia susirinkome į Telšių Antano Paduviečio katedrą pasimelsti už bendrijos narius, iškeliavusius į amžino poilsio vietą, tai pat sunkiai sergančius ligonius. Mišias laikė kunigas kanauninkas Andriejus Sabaliauskas. Po mišių susirinkome Žemaitės dramos teatro salėje. Renginio dalyvius sveikino Seimo nario Valentino Bukausko atstovė, Telšių rajono mero pavaduotojas Kazys Lesčiauskas įteikė mero Kęstučio Gusarovo padėkas kapelų ir ansamblių vadovams.

Sveikinimo žodį tarė bendrijos prezidentas Antanas Grigalis, kunigas kanauninkas A. Sabaliauskas, Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vyr. specia­listė Reda Raginskienė, Telšių aklųjų ir silpnaregių draugijos pirmininkė Dženeta Pocienė. Renginį vedė Virginija Lapinskienė.

Į šventę atvyko Klaipėdos miesto neįgaliųjų draugijos kolektyvas „Pagairė“, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos atstovai su ansambliu „Verbena“, Šiaulių Parkinsono draugijos ansamblis „Gaida, Šiaulių judesio ir šokių terapijos studija „Tango“. Šventės dalyviams koncertavo Telšių rajono neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Žemaitija“, Telšių Parkinsono ligos draugijos ansamblis „Jaunystės aidai“, Žemaitijos psichikos negalią turinčių žmonių klubo „Telšių atjauta“ mišrus vokalinis ansamblis „Atgaiva“, Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos kapelos „Dar pabūkim“ ir „Mes kitokie“. Po koncerto kvietėme visus dalyvius renginio į kolonų salę pabendrauti ir pasidalyti įspūdžiais.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas