Šilutė. Poezijos ir dainų popietė „Šermukšnių šėlsmas“

Šilutės neįgalieji pakvietė bičiulius į poezijos šventę.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Aldona Petkienė pasidalijo gražios šventės įspūdžiais.

Ne vieną kartą buvome pakviesti į gražią poezijos šventę Jurbarke. Šiais metais Šilutės r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, sulaukusi gražiausio metų laiko, kada medžių lapai nusidažo gelsvai ir raudonai, o šermukšniai apsipila raudonomis uogų kekėmis, pakvietė jurbarkiečius, artimiausius draugus tauragiškius ir skuodiškius į linksmą, nuotaikingą popietę. Į gražią sodybą Usėnų kaimo pakraštyje susirinko apie 115 poeziją ir dainą mėgstančių dalyvių. Juk pats didžiausias džiaugsmas pabūti su seniai matytais draugais, pabendrauti, pasidalyti savo mintimis. Kadangi ši popietė skirta poezijai, L. Micienė ją pradėjo eilėmis.

Po gražių sveikinimo žodžių popietę tęsė šilutiškė Sigita Jankauskienė. Ji pristatė savo eilėraščių knygelę, paskaitė naujai sukurtų eilėraščių. Po jos eiles skaitė Lilija Žąsytienė, Eugenija Kėviševa. Šilutiškius keitė Jurbarko poetės, o kad būtų įdomiau, į tarpus stojo du Tauragės r. neįgaliųjų draugijos ansambliai „Svaja“ ir „Vakarėja“, na o skuodiškiai pristatė teat­ralizuotą vaidinimą žemaičių tarme.

Šilutės r. neįgaliųjų draugijos kapela „Šilo aidai“, vadovaujama Antano Kmitos, savo muzikos ritmais kvietė pašokti. Humoro grupė „Botagėlis“ parodė nuotaikingą vaizdelį „Miestietė marti“.

Šventėje pasveikinti ir šventusieji gimtadienius: šilutiškis Alfonsas Rinkus, Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Vida Pieniutienė, Skuodo r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Raminta Zabitienė. Užimtumo būrelio „Mėta“ narės negalėjo ramiai pasėdėti, paklausyti eilių ir dainų, nes joms buvo duota užduotis lauke ant laužo išvirti 100 litrų kopūstienės ir visus pamaitinti.

Po nuotaikingos programos ir karštų kopūstų visi vaišinosi gardžia duonos gira, kurią pagamino Daiva ir Vaidas Austynai, Danutės Žydanienės iškeptu skaniu obuolių pyragu ir visų suneštais gardumynais.

L. Micienė dėkojo sodybos šeimininkams Remigijui bei Česlovui ir visiems, prisidėjusiems prie šio gražaus renginio.

Popietė užbaigta žodžiais: „Geri draugai – geriausias turtas, branginkime vieni kitus, mylėkime ir saugokime gyvenimą, džiaukimės juo ir bendraukime dar daug metų.“

Šventės dalyviai plojimais dėkojo pirmininkei linkėdami gražių naujų sumanymų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas