Kelmė. Subūrė nuotaikinga šventė

Trenerė Reda su keleto rungčių laimėtoja Vanda Butkiene.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kelmės rajono neįgaliųjų drau­gijos narė Bronislava Žilėnienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi smagios šventės akimirkomis.

Šiltą spalio mėnesio pabaigos dieną Kelmės neįgalieji surengė sporto šventę, į kurią susirinko geras pusšimtis dalyvių. Trenerė Reda parinko penkias smagias rungtis, kuriose varžytis galėjo visi neįgalieji. Strėlytės taikliausiai skrido iš Aldonos Eidintaitės rankų, krepšinio baudas geriausiai mėtė Vanda Butkienė. Žiedai taip pat labiausiai pakluso Vandos rankai. Neatsiliko ir vyrai – geriausiai pasisekė Stanislovui Glazauskui. Tarp apdovanotųjų buvo Janina Kančauskienė ir Onutė Ged­vygienė. Atminimo prizu buvo apdovanota ir vyriausia šios šventės dalyvė – šių eilučių autorė Bronislava Žilėnienė. Daugiausiai dėmesio sulaukė bato metimo į tolį rungtis. Čia savo rankos stiprumą demonstravo daug dalyvių, bet laimėjimai įteikti tik dviem: iš moterų – Stasei Urbelienei, iš vyrų – Antanui Tyliui.

Kartais tiek nedaug tereikia, kad pagerėtų nuotaika, kad jaustumeisi reikalingas ir laimingas... Nors iš dangaus pradėjo kristi lašai, niekas neskubėjo po stogu, buvo girdėti linksmas juokas, o veidai spindėjo šypsenomis.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas