Kazlų Rūda. Draugystės šventėje – tradicinės ir naujos sporto rungtys

Į Draugystę šventę susirinkusiuosius pasveikino savivaldybės atstovai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Ramina Kazlaitė papasakojo apie smagią draugystės ir sporto šventę.

Kiekvienais metais į Draugystės šventę Kazlų Rūdos sporto centre susirenka visas būrys neįgaliųjų. Šiemetinės šventės atidaryme dalyvavo ir savivaldybės meras Mantas Varaška, vicemeras Marius Žitkus, Socialinės paramos ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Judita Simonavičienė. Savivaldybės vadovai palinkėjo smagiai pabūti kartu, nes, pasak jų, svarbu ne laimėjimai, o gera nuotaika, dalyvavimas šventėje kartu, nauji draugai.

Į Draugystės šventę atvyko Kalvarijos savivaldybės, Vilkaviškio krašto, Marijampolės savivaldybės, Marijampolės I grupės, Kauno miesto neįgaliųjų draugijų, Kazlų Rūdos paramos centro komandos, savo jėgas išbandė ir Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos sporto entuziastai. Iš viso šventėje dalyvavo daugiau kaip 80 sportininkų, sirgalių.

Buvo daug rungčių ir emocijų, daug dainų ir šokių, nes nuotaiką skaidrino Danutės Berteškienės vadovaujama Jūrės kaimo kapela „Medlieva“. Net dainininkai neatsisakė pasivaržyti.

Savivaldybės vadovai taip pat išbandė jėgas mesdami krepšinio baudas, mėtydami kamuoliukus. Geriausiai sekėsi administracijos direktorei Redai Knei­zevičienei.

Tradicines renginio rungtis (smiginį, baudų mėtymą, kamuoliuko metimą į kibirą, bato metimą į lanką) šįkart papildė du nauji žaidimai, kuriems reikalingas priemones pagamino ir pademonstravo draugijos nariai Algirdas Skrinska (žiedų metimo) ir Vytautas Krinickas (daugiausiai šventės dalyvių sutraukusio kėglių žaidimo).

Medalius ir taures spor­to entuziastams įteikė ad­ministracijos direktorė R. Kneizevičienė, tarp darbų atradusi laiko pabūti kartu su visais. Dovanos kiekvienai komandai plaukė iš Kazlų Rūdos sporto centro direktoriaus pavaduotojo, laikinai atliekančio direktoriaus funkcijas, Giedriaus Gorianovo rankų. Geriausiomis komandomis pripažintos ir taurės įteiktos: Kazlų Rūdos (I vieta), Kalvarijos (II vieta), Vilkaviškio krašto (III vieta) neįgaliųjų draugijoms.

Pralaimėjusių nebuvo – visi apdovanoti draugystės taurėmis, atminimo dovanomis bei šventės rėmėjos savivaldybės komandinėmis dovanomis – šakočiais.

Draugystės šventę organizavusios Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ramutė Sararapinavičienė dėkojo už paramą Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai, Sporto centrui, šauniam teisėjų būriui, visiems svečiams, šauniems sportininkams, sirgaliams.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas