Ignalina. Ir džiaugtasi, ir dėkota

Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijos narių rankdarbių paroda.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena Ignalinoje paminėta Ignalinos kultūros ir sporto centre.

Renginys pradėtas eilėmis. Tylos minute pagerbti Anapilin iškeliavusieji. Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Slabadienė dėkojo visiems, atvykusiems į šventę ir linkėjo gyventi branginant kiekvieną dieną. Minėta, kad nariai aktyviai dalyvauja sporto ir rankdarbių būrelių veikloje. Draugijos patalpose teikiamos kirpimo, skalbimo paslaugos. Kasmet organizuojamos Rytų Aukštaitijos regiono sporto varžybos, meno kolektyvai dalyvauja šventėje-konkurse „Vilties paukštė“ ir kt. Dėkota visiems aktyviems draugijos nariams, sporto būrelio vadovui Vytautui Motiejoniui, dailės būrelio vadovėms Zofijai Laurinėnienei ir Irenai Skrebutėnienei, muzikinį gyvenimą organizuojančiam Vincui Kliukui.

Neįgaliuosius sveikino Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina. Ji sakė, kad visada malonu ateiti į draugijos šventes, pasižiūrėti, ką gero ir gražaus per metus jie nuveikė, sukūrė. Džiaugtasi ir gražia šių metų paroda, nuostabiais paveikslais, kalėdiniais atvirukais.

Ignaliniečius pasveikinti atvyko Visagino neįgaliųjų draugijos pirmininkė Joana Kraujalienė. Ji kalbėjo apie bendravimo ir saviraiškos būtinybę, visiems linkėjo sveikatos, aktyvumo, mokėjimo džiaugtis ir kasdienybe, ir šventėmis. Ignaliniečiai pakviesti į šventę Visagine.

Šventiniame koncerte pasirodė Ignalinos rajono neįgaliųjų ansamblis „Putinas“ ir kapela „Putinėlis“ (vad. Vincas Kliukas), taip pat iš Visagino atvykęs neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Pušelė“ (Olga Šinkarenko) ir šauni Adutiškio kapela (vad. S. Rumbutis).

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas