Radviliškis. Neįgaliuosius šildė daina

Į tradicinį rudenišką renginį atėjo nemažai svečių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi Tarptautinės neįgaliųjų dienos šventės įspūdžiais.

Lietingą besibaigiančio rudens dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai rinkosi į Radviliškio kultūros centrą. Čia vyko tradicinis rudens renginys „Vėjams šėlstant tegul skamba daina“, drauge paminėta ir artėjanti Tarptautinė neįgaliųjų diena.

Renginį pradėjo draugijos vokalinio ansamblio „Gabija“ moterys (vadovė Roma Apšegienė). Jos atliko šio renginio simboliu tapusią dainą apie rudenį. Aldona Bliznikienė paskaitė eilių apie rudenį. Keletą dainų padainavo Kutiškių daugiafunkcio centro moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vad. R. Apšegienė). Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pasveikino visus susirinkusius artėjančios Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga, palinkėjo stiprybės, optimizmo, geros sveikatos ir nuotaikos. Be Kutiškių „Vėtrungės“ į renginį atvyko ir draugai iš Pakruojo r. neįgaliųjų draugijos – vokalinis ansamblis „Šiladis“ (vadovas Egidijus Šlapikas) ir draugijos pirmininkė Lolita Narkevičiūtė.

Į šventę atvykę Seimo nariai Audronius Ažubalis ir Vilija Alek­naitė-Abramikienė pasveikino neįgaliuosius gražios šventės proga. Šiam renginiui labai tiko ištrauka iš knygos „Laisvės klavyras“ „Dainos tauta“, kurią paskaitė knygos autorė V.Aleknaitė-Abramikienė. Ji savo knygų su autografu padovanojo nemažai daliai renginyje dalyvavusių draugijos narių. Renginio dalyvius pasveikino ir savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Justinas Pranys. Su svečiais diskutavome apie neįgaliųjų draugijos veiklą, iškylančias problemas ir jų sprendimo būdus.

Vokalinio ansamblio „Šiladis“ atliekamas dainas šventės dalyviai palydėjo gausiais plojimais. Savo eilių apie rudenį padeklamavo draugijos poetė Rima Danylienė. Ansambliai dainavo visi kartu, kvietė prisijungti ir renginio dalyvius. Buvo smagu pabendrauti prie arbatos puodelio su likimo draugais, aptarti ateities planus ir planuoti kitus susitikimus bei renginius.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas