Druskininkai. Turime ko vieni iš kitų pasimokyti

Druskininkiečiai nuotaikingai paminėjo Neįgaliųjų dieną.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Ramutė Saveikienė pasidalijo Neįgaliųjų dienos minėjimo įspūdžiais.

Tarptautinę neįgaliųjų dieną paminėjo ir Druskininkų savivaldybės neįgalieji. Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Raimundas Tenenis pasveikino susirinkusius bičiulius ir palinkėjo būti sveikesniems, daugiau bendrauti, iškilusias problemas spręsti kartu. Tylos minute buvo pagerbti iškeliavusieji Amžinybėn.

Buvo malonu ne tik matyti, kad susirinko daug žmonių, bet ir žinoti, kad jie aktyviai dalyvauja renginiuose, programose, kuriose parodo savo talentus, sugebėjimus, džiugina ne tik mūsų, bet ir visų aplinkinių širdis. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų gali pasimokyti stiprybės, tvirtumo, gebėjimo priimti iššūkius. Druskininkų savivaldybės vardu neįgaliuosius pasveikino Socialinės paramos skyriaus vedėja Marytė Sasnauskaitė.

Eilėmis renginio dalyvius sveikino ir sutrikusio intelekto bendrijos „Viltis“ pirmininkė Loreta Sadauskienė su savo komanda. Nepamiršta pasveikinti ir jubiliatus, negalėję ateiti neįgalieji aplankyti namuose.

Draugijos ansamblio „Rasa“ vadovas Algimantas Padegimas nuotaiką skaidrino dainomis. Prie arbatos, kavos puodelio renginio dalyviai dalijosi įspūdžiais, rūpesčiais ir džiaugsmais. Dėkojame renginį parėmusioms įmonėms ir organizacijoms.

Už Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugijos narius ir visus negalią turinčius žmones Švč. Mergelės Marijos Škap­lierinės bažnyčioje buvo aukotos šv. Mišios.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas