Panevėžio r. Gera pabūti kartu

Panevėžio rajono neįgaliųjų draugijos sukviesti susirinko jos nariai iš visų seniūnijų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Panevėžio rajono neįgaliųjų draugijos narys Juozapas Levickis su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi šiltos šventės įspūdžiais.

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga Panevėžio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Aurelija Petronienė sukvietė narius iš visų seniūnijų į Ramygalos kultūros centrą. Minėjime dalyvavo Seimo narys Petras Nevulis, rajono meras Povilas Žagunis, savivaldybės tarybos narės, seniūnijų atstovai, Socia­linės paramos skyriaus vedėja Virginija Savickienė. Svečiai negailėjo šiltų žodžių. Už ilgametį darbą ir organizacijos veiklą Panevėžio r. meras P. Žagunis draugijos pirmininkę A. Petronienę apdovanojo padėkos raštu. Ramygalos kultūros centro direktorė ir renginio vedėja Loreta Kubiliūnienė pasirūpino puikiu šventės scenarijumi. Renginys prasidėjo Karolinos Raziūnienės atliekamu kūriniu „Ačiū, kad šalia esi“.

Savo programą dovanojo Ramygalos gimnazijos moksleiviai ir merginų modernaus šokio grupė. Upytės amatų centro direktorė Aušra Sidorovienė ir kolektyvo „Vešeta“ (vadovas Stasys Sargautas) susirinkusiuosius pasveikino kūriniu „Mūsų dienos kaip šventė“. Programą dovanojo neįgaliųjų draugijos kolektyvas „Jod­vingė“, vadovaujamas G. Kiselienės, ir Karsakiškio seniūnijos grupė, vadovaujama V. Jonušienės. Renginio svečiai buvo apdovanoti draugijos narių sukurtais darbeliais, suvenyrais. Gera visiems nors trumpai pabūti kartu.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas