Kėdainiai. Projektas tik įsibėgėja

Šokių mokytojai Jurgita ir Tomas parodė sėdimojo rokenrolo judesius.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Rasa Stankevičienė „Bičiulystei“ parašė apie Kėdainiuose vykdomą sporto projektą.

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija toliau vykdo projektą „Sportas mus išlaisvina“, kurį parengė pirmininkė Alma Margevičienė. Šis projektas iš dalies finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis.

Projektas patvirtintas 4 metams. Jau nuo šių metų antro pusmečio asociacijos nariai pradėjo jį vykdyti. 2 kartus per savaitę neįgalieji, padedami instruktorių, treniruojasi treniruoklių salėje ir plaukimo baseine. Iki šių metų pabaigos įsigysime sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje skirtą treniruoklį, kuris bus neįgaliesiems skirtoje poilsio aikštelėje. Juo bus galima naudotis šiltuoju metų laiku.

Liepos mėnesį vyko regioninės neįgaliųjų sportinės žvejybos varžybos prie neįgaliesiems skirto tvenkinio. Jose dalyvavo net 36 žvejai iš Kėdainių, Panevėžio, Ukmergės, Kauno ir Kupiškio.

Rugsėjo 16-26 dienomis net 40 judėjimo negalią turinčių kėdainiškių dalyvavo jiems surengtoje sporto stovykloje Monciškėse.

Taip pat mokėmės sportinių šokių. Pirmiausia atlikome mankštos pratimus, paskui mokėmės makarenos ir salsos. Mokymuose dalyvavo 20 asmenų, visi liko labai patenkinti.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus salėje vyko renginys, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Į sceną renginio vedėjai pakvietė VšĮ ,,Stok ir šok“ šokių mokytojus Jurgitą ir Tomą Jančorus iš Vilniaus. Jurgita ir Tomas tuoj pat išjudino visą salę – parodė sėdimojo rokenrolo judesius. Keletą kartų pasikartoję, netrukus susirinkusieji šoko su muzika. Tuo metu ant scenos šoko užsiėmimų ,,Šokime kartu“ dalyviai, paraplegikų organizacijos nariai, jau gerai įvaldę šokio judesius. Jie, o kartu ir salėje sėdintys, dar pašoko makareną. Šokėjai buvo palydėti gausiais plojimais.

Ekspertai įvertino šį projektą kaip kokybiškai efektyvų ir ekonomišką. Asociacijos nariai aktyviai dalyvauja numatytose veiklose. Jas vykdysime dar tris metus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas