Kretinga. Kalėdų belaukiant

Kartenos neįgalieji parodė mini spektaklį.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laimutė Kasparavičienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi smagiomis adventinės popietės akimirkomis.

Nors už lango dangus dar pilkas ir į žemę lietutis vis smelkias, visi laukiam šaltuko ir sniego, visi laukiam šventų Kalėdų.

Kretingos rajono neįgaliųjų draugija šiltai pasitiko svečius iš Palangos ir Kėdainių neįgaliųjų draugijų, kurie atvažiavo į advento popietę. Visi atvyko pasipuošę, linksmi, o mūsiškių su plačiomis šypsenomis prigužėjo pilna salė.

Adventinę popietę pradėjo Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Antanas Juškėnas. Po šiltų žodžių sceną užvaldė linksmas karteniškių mini spektaklis. Ši veikla finansuojama Neįgaliųjų reikalų departamento pagal Kretingos r. neįgaliųjų draugijos parengtą projektą. Žiūrovus savo dainomis džiugino Palangos neįgaliųjų draugijos ansamblis. Ypač visus sužavėjo sodrus jaunojo atlikėjo Nedo Normanto balsas ir nedingstantis jo optimizmas. Plojimais po kiekvienos dainos buvo palydėtas ir iš Kėdainių atvykęs ansamblis.

Gera dalytis laimingomis akimirkomis su žiūrovais, svečiais ir savais. Gera matyti jų veiduose stebuklingos nakties laukimą, tikėjimą Dievu ir pačiu savimi.
Popietės dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis ir pakviesti pabendrauti prie bendro stalo. Pasižadėjome neužmiršti vieni kitų, bendrauti, dalytis džiaugsmais.

Šv. Kalėdos – stebuklų ir vilties naktis. Tegu ji aplanko kiekvieną iš jūsų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas