Šilutė. Apsilankė šviesos festivalyje

Šilutės neįgalieji Pakruojo dvare vykstančiame šviesų festivalyje patyrė daug įspūdžių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Aldona Petkienė „Bičiulystei“ parašė apie įspūdingą kelionę į Pakruojo dvare vykstantį šviesų festivalį.

Rytas išaušo rudeniškai šlapias, bet Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos keliautojų tas negąsdino, visas 100 rinkosi draugijos kieme, kur jų laukė 2 autobusai, vežantys Pakruojo dvaro link.

Pirmininkės Laimos Micienės laukė didelė atsakomybė – pasirūpinti ne tik keleivių saugumu kelionėje, bet ir kad visi 100 būtų skaniai bei sočiai pamaitinti gražioje Vikšnėnų gyvenvietėje esančiame „Barvilio“ bare.

Vakarui artėjant Pak­ruojo dvare visų laukė dar neregėto dydžio ir grožio didieji Kinijos žibintai „Visatos ženklai“. Jie čia bus iki sausio 5 d. Šiame festivalyje visus džiugino didžiulėje teritorijoje ratu išsirikiavę zodiako ženklai, šokiai su drakonu, iš širdies gelmių kylantys norai, šaunūs artistų pasirodymai.

Kiekvienas atvykęs galėjo susirasti jam sėkmę atnešantį simbolį ateinantiems metams. Tris valandas pavaikščioję po parką, gražių žibintų šviesoje skanavę siūlomus gardumynus, pavargę ir apsvaigę nuo įvairiaspalvių žibintų šviesos išvykome į namus. Už nuostabią kelionę dėkojame pirmininkei L. Micie­nei, o už saugų sugrįžimą ir dėmesį neįgaliam žmogui – UAB „Šilutės autobusų parko“ vairuotojams L. Kaktai ir S. Kraučenkai. O mes liekame laukti gražiausių žiemos švenčių.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas