Vilkaviškis. Aptarta metų veikla

Susitikimo dalyvius pasveikino Seimo narys K. Smirnovas.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos Vilkaviškio miesto padalinio vadovė Danutė Medekšienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi gražaus padėkos renginio įspūdžiais.

Aktyviausi Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos nariai Gražiškių miestelio bendruomenės namuose minėjo Padėkos dieną.

Buvome šiltai sutikti. Maloniai nuteikė atvykę garbūs svečiai: Seimo narys Kęstutis Smirnovas ir jo padėjėja Kristina Radzevičienė, Gražiškių seniūnė Ramutė Didvalienė ir bendruomenės pirmininkė Sigutė Žemaitienė.

Šventę pradėjo šio renginio iniciatorė Gražiškių padalinio vadovė Regina Jurgelaitytė. Ji trumpai papasakojo apie padalinio narių vykdytas veiklas. Padėkojo visiems, prie to prisidėjusiems.

Seimo narys K. Smirnovas pasveikino šventės dalyvius ir negailėjo pagyrimo žodžių pirmininkei Valei Masiliūnienei. Geranoriškai nusiteikusi, kaip visada, besišypsanti Gražiškių seniūnė R. Didvalienė padėkojo V. Masiliūnienei, kad įvairios veiklos neaplenkia ir Gražiškių miestelio. Seniūnė visada stengiasi dalyvauti renginiuose, prireikus pagalbos, pasiruošusi padėti. Šilti sveikinimo žodžiai sklido ir iš bendruomenės pirmininkės Sigutės Žemaitienės lūpų.

V. Masiliūnienė pasveikino susirinkusius, padėkojo visiems už kiekvieno indėlį atliekant patikėtas užduotis. Ji pasidžiaugė, kad sklandžiai buvo vykdomi socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje ir sporto projektai. Būtent čia, Gražiškiuose, vyko sporto varžybos ir turnyras tarp Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Vilkaviškio ir Gražiškių padalinio komandų.

Šių eilučių autorė glaustai apibūdino veiklas, vykdytas Vilkaviškio padalinyje. Vytautas Krukauskas, atsakingas už sporto renginius, pasirūpina, kad draugijos nariai neprarastų sportinės formos ir organizuoja smiginio, bočios ir kt. treniruotes. Esant palankioms oro sąlygoms važiuojame į gamtą pasivaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Mažiau judriems nariams siūloma pažaisti stalo žaidimus. Ypač tai populiaru žiemą. Įsigijus automobilį, padidėjo galimybės keliauti, geriau pažinti Lietuvą, dalyvauti šventėse. 2019 metais vykome į Nidą, Palangą, Šventąją, Druskininkus, Birštoną, Alytų. Buvo teikiamos transporto paslaugos neįgaliesiems, ypač dažnai buvo vykstama į Kauno klinikas. Šiemet taip pat kviečiame visus negalią turinčius rajono žmones pasinaudoti teikiamomis transporto paslaugomis.

Džiugu, kad į draugijos kolektyvą įsitraukia vis nauji žmonės. Draugijos pirmininkei tenka gerai pasukti galvą, kaip suderinti visas veiklas, kaip sutalpinti draugijos narius itin mažose patalpose. Labai tikime, kad artimiausiu laiku atsiras galimybė išspręsti patalpų klausimą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas