Varėna. Baigiamasis projekto akordas – fotografijų paroda

Varėnoje surengta neįgaliųjų fotografijų paroda.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laima Jezepčikaitė su „Bičiulystės“ skaitytojais pasidalijo fotografijų parodos įspūdžiais.

Varėnos socialinių paslaugų centras kartu su partneriais - Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ Varėnos padaliniu ir Šv. Arkangelo Mykolo parapija įgyvendino neįgaliesiems ir socialinę atskirtį patiriantiems miesto gyventojams skirtą projektą. Jo baigiamuoju renginiu tapo neįgaliųjų fotografijų paroda.

Įgyvendinant projektą buvo sukurtos rankdarbių ir dailės, fotografijos studijos, organizuoti maisto gaminimo užsiėmimai, lankyti spektakliai ir filmai, rengti savanorių mokymai, relaksacijos ir meditacijos terapijos su sensorine įranga. Projekte dalyvavo 14 savanorių, paslaugas gavo 40 asmenų.

Baigiamąjį renginį pradėjo Socialinių paslaugų centro direktorė Dovilė Barčiukienė. Ji papasakojo apie projektą, įteikė padėkas organizatoriams, savanoriams, dalyviams. Žodį tarė kunigas Ernestas Muslianikas, Varėnos savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja Irma Liaudanskytė, Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Radžiuvienė.

Fotografijose atskleidžiamas augmenijos, gamtos reiškinių grožis, užfiksuotas grupės lankytojams vaikščiojant miške, parke, kitose miesto vietose. Parodoje eksponuojamos Deivido Versocko, Redos Bartusevičiūtės, Egidijaus Česnulevičiaus, Agnės Peleckaitės, Donatos Baublytės ir šių eilučių autorės fotografijos.

Renginio pabaigoje D. Baub­lytė grojo gitara ir dainavo. Kartais dainuojant jai pritardavo D.Versockas. Šių eilučių autorė paskaitė savo poezijos. Po renginio visi dar pabendravo prie arbatos puodelio.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas