Jonava. Susitiko su Savivaldybių asociacijos prezidentu

Asociacijos „Savarankiškas gyvenimas“ nariai ir LND pirmininkė Jelena Ivančenko susitiko su Jonavos meru Mindaugu Sinkevičiumi.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivančenko su asociacijos „Savarankiškas gyvenimas“ prezidentu Ričardu Dubicku ir kitais jos nariais susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu, Jonavos rajono savivaldybės meru Mindaugu Sinkevičiumi.

Susitikime kalbėta apie Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių konvencijos įgyvendinimą savivaldybėse, įvairias negalią turinčių žmonių problemas bei jų sprendimų būdus savivaldybių tarybose. Aptartos viešojo transporto ir aplinkos pritaikymo problemos. Sutarta, kad reikėtų daugiau švietimo ir mokymų savivaldybių tarnautojams apie darbą su negalią turinčiais žmonėmis.

Pasak J. Ivančenko, atkreiptas dėmesys, kad į rajono veiklą būtina įtraukti nevyriausybines organizacijas. Taip pat M. Sinkevičius sulaukė pastabos, kad Jonavos rajono savivaldybės tualetas netinkamai pritaikytas. Meras pažadėjo šią klaidą ištaisyti. „Tikimės, kad užmegzti ryšiai ateityje paskatins bendradarbiavimą įvairiose srityse – tiek sprendžiant strateginius klausimus, tiek kalbant apie būsto pritaikymą, mokymus ir pan.“, – sakė Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė.

„Bičiulystės“ inf.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas