Alytaus r. Išrinkta nauja pirmininkė

Alytaus rajono neįgaliųjų draugija.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narė Aldona Krickienė parašė apie neeilinę rinkiminę konferenciją.

Alytaus šaulių namuose vyko neeiliniai Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės, tarybos ir revizijos komisijos rinkimai. Alytaus rajono savivaldybės vyresnioji socialinių išmokų specialistė Jūratė Busilienė susirinkusius draugijos narius supažindino su Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto patikrinimo ataskaita.

Po komentarų, pasisakymų ir diskusijų buvo pradėta konferencija. Būsimi kandidatai (jų buvo du) pristatė savo kandidatūras, nurodė darbo tikslus. Abu kalbėjo apie bendradarbiavimą su rajono savivaldybe, naujų narių pritraukimą, nes neįgaliųjų rajone yra kur kas daugiau nei dabar dalyvaujančių draugijos veikloje. Buvo užsiminta ir apie mažas draugijos patalpas, kurios nėra tinkamos projekto veikloms vykdyti. Savivaldybės atstovė patikino, kad šis klausimas sprendžiamas.

Naująja Neįgaliųjų draugijos pirmininke balsų dauguma išrinkta Liuda Makselienė. Buvo išrinkta ir nauja draugijos taryba bei revizijos komisija.

Su naujais Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos įstatais visus supažindino Lietuvos neįgaliųjų draugijos teisininkė Evelina Kelmelienė. Ji taip pat atsakė į draugijos narių klausimus, susijusius su projekto vykdymu. Teisininkė pabrėžė, kad lėšos, skirtos neįgaliesiems pagal Socia­linės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, turi būti naudojamos tik rajono gyventojams. Teisininkė taip pat ragino neapsiriboti tik Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektu.

Draugijos nariai negailėjo gražių žodžių buvusiai draugijos pirmininkei Marytei Bernatavičienei. Tikimės, kad ir naujoji pirmininkė pateisins neįgaliųjų lūkesčius.

Diskusiją pratęsėme prie kavos puodelio.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas