Kelmė. Esame, buvome ir būsime

Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos nariai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos narė Bronislava Žilėnienė „Bičiulystei“ rašo apie įdomų susitikimą.

Atėjęs pavasaris, nors saulė ir nelepina, kviečia bendrauti, įkvepia naujiems darbams, susitikimams.

Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos nariai aktyviai lanko įvairias parodas, paskaitas, noriai bendrauja. Todėl buvo nutarta draugijoje surengti fotografijų parodą. Tai įgyvendinti padėjo aktyvus draugijos fotografų būrelio narys Edvardas Stankus. Jis pakvietė Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos narį fotografą Vydmantą Bručą surengti savo darbų parodą Kelmėje. Į parodos atidarymą atvyko nuotraukų autorius su linksma komanda. V. Bručas pasakojo, kad pirmosios nuotraukos darytos maždaug prieš 15 metų. Jose įamžinti negalią turintys žmonės, jų kasdienybė, darbai ir šventės. Dabar nuotraukos keliauja po visą šalį ir už jos ribų. Į Kelmę nuotraukos atvyko iš Marijampolės, paviešėjusios pas mus, iškeliaus į Telšius.

Apžiūrėję nuotraukas, visi susėdome pabendrauti. Svečiai pasakojo apie Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos veiklą, užsiėmimus, pomėgius. Moterys atvežė pačių pagamintų paveikslų, kitų šaunių dirbinių. Svečias Jonas visus linksmino tarmiškai deklamuojamomis eilėmis. Visi buvo linksmi, bendravo, juokavo, pokštavo. Užgrojus muzikai, skambėjo bendros dainos.

Laikas prabėgo nepastebimai. Po ilgų atsisveikinimų, namo svečiai buvo išlydėti su muzika. Visi išsiskyrė vildamiesi dar ne kartą pasimatyti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas