Šilutė. Aptarti nuveikti darbai

Šilutiškiai prisiminė, ką nuveikė praėjusiais metais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos narė Aldona Petkienė dalijasi susirinkimo įspūdžiais.

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, kaip ir kasmet pavasarį bundant gamtai, sukvietė neįgaliuosius išklausyti ataskaitos apie praeitų metų darbus. Šiemet susirinkimas sutapo su linksma pavasario švente – Tarptautine moterų solidarumo diena, kovo 8- ąja.

Gausus būrys lemties bičiulių iš Šilutės miesto ir seniūnijų rinkosi prisiminti, kur kartu keliavome, ilsėjomės, pramogavome.

L. Micienė išvardijo, kokios per 2019 metus buvo teikiamos paslaugos įgyvendinat socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, priminė surengtas šventes, keliones. Ji dėkojo draugijos darbuotojams už gerai atlikus darbus, padalinių pirmininkams ir visiems nariams – už aktyvų dalyvavimą draugijos veikloje.

Finansinę ataskaitą pateikė buhalterė Vaida Paškauskienė, perskaitytas ir revizijos komisijos patikrinimo aktas. Draugijos nariai 2019 metų veiklą vienbalsiai įvertino gerai.

Geros nuotaikos pliūpsnį moterims dovanojo Ado Nausėdos atliekamos dainos, Eugenijos Jafimovienės, Lilijos Žąsytienės ir Onos Milkovienės eilės, skirtos moterims.

Humoro grupės „Botagėlis“ atlikėjai (Vaidas Austynas, L. Žąsytienė ir Irma Reikertienė) moteris pasveikino gulbių šeimynos šokiu. Užimtumo būrelio „Mėta“ narės savo veiklą pristatė surengtomis vaišėmis.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas