Tauragė. Lietuva – tai mano kelias

Tauragiškiai linksmai paminėjo Kovo 11-ąją.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas papasakojo, kaip šiame krašte buvo paminėta Lietuvai svarbi data.

Paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines į Tauragės bendruomenės namus rinkosi gausus būrys rajono neįgaliųjų organizacijų meno mėgėjų kolektyvų bei žiūrovų.

Sugiedojus valstybės himną – „Tautišką giesmę“, į susirinkusiuosius kreipėsi ir su svarbia švente visus pasveikino rajono mero pavaduotoja V. Eičienė, Neįgaliųjų draugijos pirmininkas, šio renginio šeimininkas K. Petkus, rajono tarybos narė R. Grigalienė ir kiti svečiai.

Renginio vedėja ir organizatorė D. Norgailienė pirmiausia į sceną pakvietė mūsų draugijos ansamblį „Svaja“ su vadovu A. Šileriu, kuris padovanojo keletą naujų mūsų žemę ir tėvynę šlovinančių dainų. Linksmų ir prasmingų kūrinių atliko ir draugijos moterų ansamblis „Vakarėja“. Pirmą kartą neįgaliųjų renginyje pasirodė tautiniais šalikais pasipuošęs miesto Jovarų bendruomenės kolektyvas „Jovaras“. Smagių dainų žiūrovams dovanojo rajono žemaičių ansamblis „Žemyna“ bei geri mūsų partneriai ir beveik visų renginių dalyviai – sutrikusio intelekto bendrijos „Geri norai“ dainorėliai.

Tarp dainų valstybės dienai skirtų eilių pakiliai ir jaudinančiai paskaitė draugijos nariai A. Mikaitienė, B. Vaivadienė, A. Bruklys, Z. Eskirtienė. Mano sukurtas eiles pirmą kartą skaitė žmona G. Kirkickienė.

Visus renginio dalyvius pralinksmino puikia žemaitiška šneka kalbėjusi pagramantiškė B. Normantienė, kuri linksmai paporino, kaip kovoti ir kaip apsiginti nuo pasaulį užgriuvusios kvarabos (viruso).

Atskirai norisi padėkoti amatų būrelio moterims ir vadovei D. Norgailienei už nupintas tautines apyrankes, o B. Vaivadienei – už triūsą siuvant didžiulę, net 5 metrų ilgio valstybės vėliavą, kuri puošė renginio sceną.

Smagus ir šiltas renginys parodė, kad mes, neįgalieji, mokame ir sugebame švęsti ne prasčiau, o gal ir geriau už kitus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas