Tauragė. Jaudinantis susitikimas

Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus ir meno terapijos būrelio vadovė Danutė Norgailienė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi likimo bičiulių susitikimo įspūdžiais.

Karantinas visus įkalino namuose, sustojo ir neįgaliųjų kolektyvų, būrelių veikla. Vos sušvelninus karantino sąlygas pirmasis veiklą atnaujino Danutės Norgailienės vadovaujamas meno terapijos būrelis.

Į draugijos būstinę susirinko negalią turinčių žmonių būrelis. Sunku net papasakoti, kaip žmonės buvo pasiilgę vienas kito, bendravimo ir šiltų pokalbių prie kavos puodelio. Kiekvienas iš mūsų turėjo progos atvirai pasipasakoti, kaip gyveno griežto karantino sąlygomis, kaip jautėsi. Vieni prisipažino bijoję net nosį į lauką iškišti, kiti džiaugėsi turėję marias laiko mėgstamai knygai perskaityti, namams susitvarkyti. Gyvenantys kaime darbavosi savo ūkeliuose ir karantiną pajusdavę tik atvykę į miestą apsipirkti. Pasirodo, darbas buvo geriausias vaistas išgyventi tą nelemtą laikotarpį. Būrelio vadovė D. Norgailienė raiškiai paskaitė šių eilučių autoriaus parašytus kelis eilėraščius – ir aš turėjau daug laiko rašyti.

Smagi, atvira popietė prie kavos puodelio prabėgo labai greitai ir parodė, kaip mums svarbu pabūti kartu, pasidalyti ne tik pyragėliu, bet ir savo išgyvenimais, patirtimis. Atrodo, kad karantinas buvo ne toks ir baisus, nes niekas neverkšleno, nesiguodė. O buvimas drauge padeda įveikti visus sunkumus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas