Širvintos. Miesto gyventojus pradžiugino draugijos ansamblio koncertas

Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Viltis“ Širvintų-Giedraičių mūšio 100-mečio paminėjime.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė „Bičiulystei“ parašė, kaip iš karantino gniaužtų vadavosi kūrybingi širvintiškiai.

Besitęsiantis karantinas ir koronaviruso pavojus išvargino žmones. Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro meno kolektyvai ėmėsi įvairių iniciatyvų, kaip praskaidrinti žmonių nuotaiką.

Nuo jų neatsiliko ir Neįgaliųjų draugijos dainininkai. Mieste, tarp kelių daugiabučių namų, ansamblis „Viltis“ (vadovas Jonas Romaška) savo dainomis linksmino Širvintų gyventojus. Gausus jų būrelis stebėjo netikėtai surengtą koncertą ir pritarė muzikantams. Garsinimo aparatūrą, garsiakalbius parūpino kultūros centras.

Sušvelninus karantino sąlygas birželio pradžioje Kultūros centras surengė Širvintų krašto tautodailininkų ir liaudies menininkų darbų parodą „Atminimas gyvas“, skirtą Širvintų-Giedraičių mūšio 100-mečiui paminėti. Istorikas Jonas Stankevičius išsamiai papasakojo apie Širvintų-Giedraičių mūšio reikšmę Lietuvai.

Rajono tautodailininkai pristatė puikių darbų. Parodoje su savo rankdarbiais dalyvavo ir trys Neįgaliųjų draugijos darbščiųjų rankų būrelio narės: Aldona Petkevičiūtė, Neringa Liesienė ir Sigita Liucija Jankovskienė. Auksarankės apdovanotos padėkomis.

Renginio organizatoriams, dalyviams ir svečiams koncertavo Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Viltis“. Gausiais aplodismentais sutiktam kolektyvui įteikta padėka.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas