Kėdainiai. Poezijos palytėti

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos literatai lankėsi Garliavoje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kėdainių r. neįgaliųjų draugijos narė Daiva Sipavičienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi šilto susitikimo įspūdžiais.

Kėdainių r. neįgaliųjų draugijos literatai, vadovaujami Celestinos Rimavičienės, tradiciškai buvo pakviesti į Garliavos neįgaliųjų draugiją, kur vyko abiejų draugijų literatų pasidalijimas poezijos patirtimi. Kėdainių r. neįgaliųjų draugijos literatai kai kurias savo eiles yra pavertę dainomis, tad ir jos skambėjo šiame susitikime. Skambant dainai apie tėtį, kuriai žodžius parašė Celestina, muziką – Ramutė Dzikienė, o ją atliko Leonas Mikolaitis, teko net ašarą nubraukti.

Šios šventės šeimininkai – Garliavos neįgalieji – negailėjo aplodismentų, gražių žodžių svečiams. Klausėmės muzikos, skambių dainų, gražių eilių, kurios suburia būti kartu, bendrauti, dalytis patirtimi. Grožėjomės Astutės Lisauskaitės užsidegimu muzikai ir šokiui. Buvo smagu klausytis, matyti ir džiaugtis. Kiekvienas svečias buvo apdovanotas Garliavos neįgaliųjų draugijos narės Loretos Drozdovskienės sukurtais suvenyrais

Dėkojame Garliavos neįgaliųjų draugijai, jos pirmininkui Eugenijui Senovaičiui už šiltą priėmimą, už gražią šventę ir tikimės, kad draugystė tarp neįgaliųjų draugijų išliks dar ilgam.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas