Biržai. Poezijos ir draugystės šventė

Kūrėjai susirinko į tradicinę poezijos ir draugystės šventę.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Daiva Batavičienė „Bičiulystei“ parašė apie literatų klubo organizuotą šventinį renginį.

Besibaigiant vasarai literatų klubas „Svajokliai“ kasmet surengia poezijos ir draugystės šventę. Nors šie metai kitokie, su apribojimais, šventė „Myliu kiekvieną dieną“ vis tiek įvyko. Numatytą dieną J. Bielinio bib­liotekoje „Svajokliai“ pasitiko kiekvieną atvykusį bičiulį, poezijos mėgėją ar garbingą svečią ne tik su šventės emblema, bet ir su pasiūta apsaugine veido kauke.

Į šventę atvyko Panevėžio literatų klubo „Polėkis“, Pasvalio literatų klubo „Užuovėja“ nariai. Ilgos kelionės nepabūgo ir mažeikiškė Liucija Jagelienė, rokiškėnė Regina Mantvilienė bei kiti poezijos kūrėjai. Visada smagu sulaukti ir Seimo nario A. Šimo padėjėjos Eugenijos Prokopavičienės, kuri ir šį kartą susirinkusiesiems perdavė sveikinimus, gausius linkėjimus klubui ir paskaitė eilių iš paskutinio almanacho.

Skambiomis dainomis šventės dalyvius džiugino Pasvalio kultūros centro Raubonių skyriaus meno mėgėjai, kuriems vadovauja Lidija Zagorskienė. Eiles skaitė visi atvykę svečiai, vėliau – ir patys biržiečiai. R. Mantvilienė jausmingai padeklamavo ir Pauliaus Širvio eilėraščių.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas