Zarasai. Poilsis Šventojoje

Zarasiškiai aplankė Klaipėdos zoologijos sodą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laima Gorpinič pasakoja apie zarasiškių poilsį prie jūros.

Koronaviruso pandemija šiemet pakoregavo neįgaliųjų draugijų veiklas ir poilsį Šventojoje. Zarasų rajono draugija pasinaudojo LND priimtu sprendimu draugijoms, kurios pasirūpins organizuotai atvežti žmones, skirti dalines kompensacijas už transporto paslaugas ar degalus.

44 Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos nariai išvyko į Šventąją. Čia mus svetingai pasitiko poilsio namų „Vislida“ administratorė Daiva Abromienė. Popietė buvo vėjuota, jūra ošė, bangavo.

Nors oras buvo labai permainingas, tačiau pasirodanti saulė poilsiautojus maloniai kvietė pasivaikščioti pajūriu, aplankyti žvejo dukrų skulptūras, beždžionių tiltą, praeiti Šventosios gatvėmis.

Poilsiautojams yra sudarytos visos sąlygos turiningai leisti laiką. Galima žaisti šaškėmis, šachmatais, pasivaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, pažaisti biliardą, pasportuoti su treniruokliais. Norintieji aplankė Palangą, gėlynais išpuoštą Birutės parką bei gintaro muziejų, užlipo pasigrožėti panorama nuo Birutės kalno, pasivaikščiojo žymiąja J. Basanavičiaus gatve, pasigrožėjo jūra nuo Palangos tilto. Pamiršome kasdienybę ir rutiną, pailsinome protą ir mintis. Vieną dieną skyrėme kelionei į Klaipėdos zoologijos sodą.

Laikas Šventojoje prabėgo nepastebimai. Rugsėjis – puikus metas ramaus ir jaukaus poilsio gamtoje mėgėjams. Grįždami namo Kretingoje aplankėme grafų Tiškevičių rūmus su Žiemos sodu.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas