Radviliškis. Regioninė sporto šventė

Taurės stipriausioms komandoms.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė rašo apie sporto šventę.

Radviliškio sporto arenoje vyko Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė. Į renginį atvyko mažiau dalyvių negu buvo žadėję. Žmonės išsigando Covid-19 protrūkio Radviliškio rajono savivaldybėje – apie jį sužinojome renginio išvakarėse. Iš viso dalyvavo apie 100 žmonių iš 8 komandų. Atvažiavo sportininkai iš Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Šiaulių žmonių su fizine negalia sporto klubo „Entuziastas“, Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos, Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“, Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ir trys komandos iš Radviliškio – diabeto klubas „Likimas“, Dienos užimtumo skyrius ir renginio organizatoriai Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija.

Stengdamiesi vengti artimo kontakto, sumažinome ir rungčių skaičių. Sportininkai savo jėgas galėjo išbandyti baudų į krepšį metimo, smiginio, kimštinio kamuolio metimo, „kopėčių“ ir bočios rungtyse. Šventės dalyvius sveikino draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Pauliukas ir Radviliškio r. savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Mantas Poškus.

Baudų mėtymo rungtyje iš moterų taikliausia buvo „Entuziasto“ atstovė Vilija Eidininkytė, tarp vyrų pirmą vietą užė­mė „Entuziasto“ klubo narys Irmantas Adomaitis.

Kimštinį kamuolį toliausiai metė Angelė Lideikienė iš „Atgaivos“ klubo, tarp vyrų stip­riausias buvo Jūras Grigaliūnas iš Pakruojo.

Smiginio rungtyje strėlytės taikliausiai smigo mūsiškei Vandai Astrauskienei ir tarp vyrų čempionu tapusiam Česlovui Turčinskui.

Mūsų moterys gerai pasirodė ir „Kopėčių“ rungtyje – Birutė Tamonienė iškovojo pirmą vietą. Tarp vyrų geriausiai sekėsi I. Adomaičiui iš „Entuziasto“.

Ilgiausiai tęsėsi bočios žaidimo rungtis. Šį kartą čempionais tapo Šiaulių „Entuziasto“ komanda, antri liko Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos atstovai, o bronzos medalius pelnė Šeduvos neįgaliųjų draugijos sportininkai.

Susumavus rezultatus, stip­riausia komanda, pelniusi 9 medalius (po tris visų spalvų), tapo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, antrą vietą užėmė Šiaulių neįgaliųjų sporto klubas „Entuziastas“, treti liko Pak­ruojo rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas