Alytus. Bendravimas suteikia stiprybės

Alytaus „Artrito“ klubo nariai mėgsta keliauti ir bendrauti.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Savo pamąstymais su „Bičiulyste“ dalijasi Alytaus „Artrito“ klubo narė Romutė Udrakienė.

Gyvenimas prabėga nuolat kažko laukiant: švenčių, atostogų, susitikimų su draugais, karantino pabaigos. Šie metai mūsų klubo narams buvo labai skausmingi – netekome klubo pirmininkės Zitos Bekešienės, ilgametės narės Onutės Kavaliauskienės. Karantinas apribojo susitikimus. Anksčiau lankėme sunkiai vaikštančius, sergančius klubo narius, dabar dauguma palikti vienatvėje, retai vyko ir klubo susitikimai. Malonu, kad naujai išrinktas klubo pirmininkas Vladas Prieskienis organizavo išvykas į gamtą, pajūrį.

Apribojimų laiką priimame labai skirtingai, yra daug nerimo ir įtampos. Pasaulyje daug skausmo, bet mes stenkimės tikėti gerumu, tęskime laiko patikrintą draugystę. „Artrito“ klube turime puikią galimybę praplėsti žinias apie savo ligą, dalytis gerąja patirtimi su ilgamečiais klubo nariais Aldona Butkauskiene, Danute Mazėtiene, Aldona Paršeliūniene, Brone Merkininkiene, Maryte Masteikiene, Simu Bairašausku ir kitais. Čia susiradome naujų draugų, mūsų klubą globojančių ir žiniomis besidalinančių medikų. Už tai esame dėkingi mūsų medicinos vadovei Laimutei Lenkienei. Mes esame turtingi, nes turime „Artrito“ klubą, bendraminčių namus, kuriuose galime susitikti, bendrauti. Kartais užtenka vien pasikalbėti su suprantančiu žmogumi ir jautiesi laimingesnis.

Suprantame, kad užsidarius namuose leidžiamos dienos nepagerina mūsų sveikatos, atima bendravimo džiaugsmą, laimę.

Laukime dar vieno ryto, kuris galbūt išauš visai kitoks.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas