Kaišiadorys. Kalėdų belaukiant

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ darbai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ laiškelį atsiuntusi Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ vadovė Dalia Sinkevičienė dalijasi artėjančių švenčių nuotaikomis.

Tas nenaudėlis virusas ir neatsakingas kai kurių lietuvaičių elgesys kėsinasi į gražiausias metų šventes. Liūdi ir gamta – pilka, šlapia, niūru, o taip norisi baltos, šaltuku dvelkiančios žiemos...

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ moterys nepasiduoda liūdesiui. Jos renkasi puikiose patalpose, kuriose galima užtikrinti saugų atstumą. Lankstus užsiėmimų grafikas padeda suderinti „bitučių“ grupes.

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ darbai. 

Nepaisant visų kliūčių, šventės ateis! Ateis su kalėdaičiais ir kūčių vakariene, su kalėdinėmis dovanomis ir eglute ar bent mišku kvepiančia jos šakele. Dovanėlės labai mielos būna tada, kai yra pagamintos mylinčių rankų, o jei tos rankos mamos ar močiutės – dar mieliau. Tai ir stengiasi mamos, močiutės, dukros ar sesės pradžiuginti savo artimuosius. Bus visko: pačių įvairiausių angeliukų, servetėlių, siuvinėtų atvirukų, paveikslėlių, žaisliukų, riešinių, šalikų, kojinių, visų gaminių ir nesuminėsi.

Linkime visiems rieškučiomis pasisemti optimizmo, geros nuotaikos ir pasigrožėti Neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Bitutė“ moterų darbais. Šiltų, jaukių ir sveikų artėjančių gražiausių metų švenčių!

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas