Tauragė. Eglučių alėjoje – ir neįgaliųjų draugijos papuošta žaliaskarė

Neįgaliųjų draugijos auksarankių sukurtos kalėdinių eglučių puošmenos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi prieššventinėmis nuotaikomis.

Artėja didžiausios metų šventės – Kalėdos. Ta proga Tauragės rajono savivaldybė pasiūlė gražią idėją – vieną iš centrinių miesto gatvių papuošti kalėdinėmis eglutėmis – įkurti eglučių alėją.

Nepaisant siaučiančios pandemijos, prie šios iniciatyvos panoro prisidėti ir mūsų rajono neįgaliųjų draugija. Laikantis visų saugumo reikalavimų nedidelė grupė amatų būrelio narių su vadove B. Vaivadiene ir meno terapijos būrelio, vadovaujamo D. Norgailienės, moterų ėmėsi eglutės papuošimo darbų. Visos puošmenos ir žaisliukai pagaminti mūsų nagingų darbštuolių. Draugijos pirmininkas K. Petkus pasirūpino žaliaskare ir jos vieta alėjoje tarp kitų organizacijų papuoštų eglučių.

Visa miesto Bažnyčių gatvė nušvito viena už kitą gražesnėmis eglutėmis, džiugindamos miestelėnus ir svečius. Žinoma, neužmirštos ir draugijos patalpos. Tų pačių auksarankių moterų dėka mūsų nedidelė, bet jauki salė pasipuošė gražia Kalėdų eglute ir abiejų būrelių darbelių parodėle.

Nepaisant visų užgriuvusių negandų, didžiosioms metų šventėms Tauragės neįgalieji jau pasiruošę. Dabar laukiam kalėdinio džiaugsmo ir norų išsipildymo.

Autoriaus nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas