Šiaulių r. Iš didelės širdies į mažą širdelę

Išradingai apipavidalintomis pagalvėlėmis džiaugiasi ir jų autorės, ir darželio vaikučiai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laike Šiaulių r. neįgaliųjų draugijos Kairių padalinio pirmininkė Alma Jankauskienė pasidalijo gražaus bendradarbiavimo su darželinukais akimirkomis.

Iš didelės širdies į mažą širdelę nutiesim takelį... – taip galėtume apibūdinti Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ mokytojas Almą Šulčienę ir Juginą Kaminskę bei „Smalsučių“ grupės ugdytinius ir Šiaulių r. neįgalių draugijos Kairių padalinio narius siejantį ryšį. Jau daugelį metų draugaujame, bendradarbiaujame su „Smalsučiais“.

Karantinas pristabdė mūsų užsiėmimus būstinėje, todėl darbuojamės nuotoliniu būdu. Mokytojai Almai paskambinus ir pasidomėjus, ar negalėtume atnaujinti, apipavidalinti laisvalaikio pagalvėlių, labai apsidžiaugėme – juk tai įdomus, fantazijos reikalaujantis darbelis. Ona Grinienė, Zina Urbutienė, Rima Juknevičienė, šių eilučių autorė su džiaugsmu jo ėmėmės, tik kiekviena savo namuose. Ir darželio vaikučius, ir pedagoges nustebino bei pradžiugino moterų kūrybingumas, išradingumas, kruopštumas.

Sukurtos pagalvėlės bus panaudotos vaikų improvizacinei ir kūrybinei veiklai, saviraiškai, kalbos lavinimui, emocijų raiškai. Iš pradžių mažieji nesuvokė, kaip įmanoma kurti istorijas pagal pagalvėlių paveikslėlius, bet mokytojoms pradėjus improvizuoti, vaidinti prisijungė ir jie patys. Nugalėtojomis išrinktos pagalvėlės „Moliūginė“, „Sagyčių“ ir „Kišeninė“.

Nuostabus jausmas, kai ir mes bent taip galime prisidėti prie mažųjų „Smalsučių“ lavinimo.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas